Kategorie

Połączenie z masą, kołyska, pociąg
 (377 produktów)

Połączenie z masą, kołyska, pociąg

Jako użytkownik samochodu bez prawa jazdy wiesz, jak ważne są pewne części pojazdu. W Nessycar nic nie pozostawiamy przypadkowi! Poniżej znajduje się krótki przegląd części, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Państwa samochodu bez prawa jazdy.

Dla optymalnego komfortu i dobrego dopasowania do ciała

Dzięki rozpórkom, które działają na siły generowane przez zawieszenie i pozwalają na utrzymanie dużego ciężaru bocznego, jazda staje się prawdziwą przyjemnością! Zapewniają one prawdziwy komfort użytkowania i pozwalają na płynne pilotowanie. Komfort ten jest dodatkowo zwiększony przez osie pojazdu, które podtrzymują oba koła na każdym końcu. Ponadto, utrzymując koła w równej odległości od siebie, osie zapewniają odpowiednie podparcie całej konstrukcji silnika i aktywnie przyczyniają się do zwiększenia wytrzymałości pojazdu.

Dla ochrony silnika i bezpiecznej jazdy

Bezpieczeństwo jest jednym z kluczowych elementów w prowadzeniu pojazdu bez prawa jazdy. Aby wszystkie szanse były po Państwa stronie, konieczne jest, aby Państwa części były sprawne i nieuszkodzone. Dlatego też przednie i tylne amortyzatory, które mają gwarantować doskonałą stabilność jazdy, muszą być w dobrym stanie, aby umożliwić dobre trzymanie się kół na drodze. Konieczne jest również sprawdzenie dobrego stanu Twojego podstawka pod silnik ponieważ bez tej centralnej części, wszystkie metalowe części byłyby od siebie odłączone i twój vsp nie działałby prawidłowo.

Prowadzenie pojazdu jest również ułatwione dzięki obecności nośnik piastyJest to istotny element, który działa jak pivot. Pośrednicząc między amortyzatorami a dolnym wahaczem (który z kolei pełni rolę ochronną dla opon i amortyzatorów), umożliwia uzyskanie odpowiedniej przyczepności na drodze. Wreszcie, upewnij się, że jazda Twojego samochodu jest doskonała, ponieważ jest to główny łącznik między tarczą a kołami Twojego pojazdu. Ma on również znaczący wpływ na prowadzenie kół i hamowanie, a w przypadku uszkodzenia może być niebezpieczny dla wspornika piasty.

Dla łatwej obsługi i lepszej sterowności

Niektóre części są niezbędne do płynnej, pozbawionej wstrząsów jazdy. Drążek kierowniczy, znany również jako "ramię kierownicy", jest elementem łączącym zębatkę z nośnikiem piasty i zapewniającym każdemu z kół kierowanych warunki do dobrego kierowania. Współpracuje on z drążkiem kierowniczym, ale także z mieszkiem drążka kierowniczego i przegubami kulowymi. Drążek kierowniczy jest ogniwem łączącym ruchy kierownicy kierowcy z kołami pojazdu, a mieszek kierowniczy chroni drążek kierowniczy przed wszelkimi zanieczyszczeniami. Wreszcie, przeguby kulowe układu kierowniczego umożliwiają skręcanie kół i zmniejszają wpływ wstrząsów.

Ponieważ nie jest łatwo zdobyć te części do Twojego samochodu, Nessycar oferuje tutaj swój asortyment wysokiej jakości amortyzatorów, podstaw silnika, trójkątów, łożysk... w najlepszych cenach. Te części będą pasować do Twojego Aixam, Microcar, Ligier, Jdm...

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75