Kategorie

Elektryczność i bateria
 (112 produktów)

Instalacja elektryczna do samochodu bez licencji

Znalezienie akumulatora do samochodu bez prawa jazdy jest czasem dość skomplikowane. W tej kategorii znajdziesz nie tylko baterię kompatybilną z Twoją wózeka także wszystkie akcesoria i urządzenia niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania.

Wszystkie marki akumulatorów dla wszystkich potrzeb

Podobnie jak zwykłe samochody, VSP również posiadają pokładowy system elektryczny, który opiera się na akumulatorze. Napięcie rzadko przekracza 12 V i zwykle wynosi około 6 V. Te rzadsze samochody logicznie wymagają specjalnego wyposażenia, które mogą sprzedawać tylko wyspecjalizowani dostawcy. W tej kategorii, masz okazję znaleźć wszystkie modele akumulator dla VSPniezależnie od marki czy kategorii.

Masz wózek marki Aixam ? Czy prowadzisz VSP z Bellier, Mikrosamochód, Chatenet lub Ligier ? Ta kategoria zawiera wszystkie typy akumulatorów, które są kompatybilne z VSP tych i innych marek. Znajdziesz modele do umieszczenia w bloku silnika, podczas gdy inne są przeznaczone do montażu w określonej kabinie. Oznacza to również, że w katalogu dostępnych jest kilka rozmiarów i wag akumulatorów.

Masz również szeroki wybór amperażu, w zależności od wydajności wózka i pojemności. Dostępne tutaj akumulatory samochodowe mają pojemność od 30 Ah do 70 Ah, a w przypadku niektórych modeli o wysokiej wydajności nawet więcej. Akumulatory VSP wykorzystują głównie technologię ołowiowo-wapniową. W tej kategorii można również znaleźć baterie niklowe. Nasze modele akumulatorów samochodowych są gotowe do montażu i użytkowania. Są one dostarczane wraz z instrukcją montażu.

Dodatkowe wyposażenie do akumulatora samochodu bez licencji

Sama bateria nie wystarczy, aby utrzymać wszystkie pokładowe systemy elektryczne wózka w ruchu. Możesz również potrzebować regulatora akumulatora, aby zapobiec przeładowaniu. Ponadto, aby rozprowadzić energię z akumulatora do sieci elektrycznej lub naładować akumulator, niezbędny jest dobry alternator. Nie zapominajmy też o roli rozruszników, solenoidów, przekaźników, komod, świec żarowych, beczek i innych cewek ładujących.

Wszystkie te urządzenia, podłączone w jakiś sposób do akumulatora, w różnym stopniu przyczyniają się do zasilania wózka. Od niego zależy oświetlenie, systemy nawigacyjne, sterowanie komputerem pokładowym, klimatyzacja i wszystkie inne elektryczne lub elektroniczne funkcje samochodu. Wyposażenie to jest również dostępne w kilku modelach i wersjach. Aby znaleźć potrzebną część, wpisz numer części w odpowiedniej podkategorii (rozrusznik, układy kompensacji, cewka ładująca) lub podaj specyfikację.

Katalog elektryczny i akumulatorowy Nessycar jest stale rozwijany i zawiera wszystkie akcesoria elektryczne i wyposażenie, którego potrzebujesz do swojego samochodu bez prawa jazdy. Dzięki temu mają Państwo dostęp do najnowszych, najbardziej wydajnych i niezawodnych akcesoriów do akumulatorów samochodowych na rynku.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75