Kategorie

Napęd i pasek
 (181 produktów)

Napęd o zmiennej prędkości i pasek dla samochodu bez licencji

Szukasz wariatora prędkości lub paska wariatora, aby wymienić części swojego wózka? Przejrzyj nasz katalog online!

Nessycar, jakość po konkurencyjnych cenach

W sklepie internetowym Nessycar, masz pełną gamę części do skrzyni biegów dla samochodów bez licencji (VSP). Nasze wariatory silnikowe, wariatory skrzyni biegów i pasy wariatora są dostępne dla wszystkich, osób prywatnych lub profesjonalistów, w rozsądnych cenach. Na pewno znajdziesz odpowiednią dla siebie część wysokiej jakości do naprawy lub wymiany w swoim małym samochodzie miejskim lub małym samochodzie dostawczym. Nasze referencje są liczne, ponieważ są one wystawiane na każdy znak towarowy i każdy model pojazdu bez licencji. Znajdziesz tu nowe części adaptowalne, co oznacza, że są one identyczne z częściami głównych producentów VSP, jak np. Aixam, Mikrosamochód oraz Ligier. Reprezentowane są również inne firmy, takie jak Chatenet, JDM, Minauto i Bellier.

Do czego służy i jak działa?

Dla przypomnienia, transmisja to przekazywanie ruchu z jednej części do drugiej. W pojeździe to wszystkie jego części przekazują moc silnika do kół napędowych. Dlatego są one niezbędnymi częściami zamiennymi do prawidłowego funkcjonowania Twojego pojazdu. Bez nich, twoje wózek po prostu wykona zadanie!

Większość VSP działa w oparciu o układ napędowy składający się z napędu o zmiennej prędkości połączonego z przekładnią rewersyjną, przekładnią planetarną i wzmacniaczem momentu obrotowego. Ten uproszczony system jest porównywalny z systemem stosowanym w automatycznych skrzyniach biegów. Napęd o zmiennej prędkości obrotowej VSP składa się głównie z dwóch kół pasowych połączonych pasem zębatym. Koło pasowe napędzające steruje kołem zamachowym, natomiast koło pasowe napędzane jest połączone ze skrzynią biegów.

Wymiana napędu lub paska VSP?

Należy pamiętać, że wszelkie prace konserwacyjne i naprawcze przy napędzie lub pasku powinny być wykonywane przez wykwalifikowanego specjalistę. Części mechaniczne często ulegają poważniejszym awariom lub problemom. Jeśli pojazd zwalnia, wydaje podejrzane odgłosy, ma poluzowane paski lub inne problemy, masz wybór, jak postępować z niezbędnymi naprawami. Niezależnie od tego, czy jesteś doskonałym mechanikiem, czy korzystasz z usług licencjonowanego mechanika, powinieneś najpierw zdiagnozować problem. Następnie zamów online potrzebne części zamienne, korzystając z numeru rejestracyjnego swojego pojazdu i naszych szczegółowych opisów technicznych.

Skorzystaj z naszych bezkonkurencyjnych cen i szybkiej dostawy. Te usterki szybko odejdą w zapomnienie, a Państwo odnajdą bezpieczeństwo i komfort w swoim pojeździe. Zaoszczędź czas przy zakupie części samochodowych dzięki usługom Nessycar. Nasze zespoły są do Państwa dyspozycji i oferują indywidualną pomoc w celu przyspieszenia zakupów. Ponadto znajdziesz tu paski i wariatory, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Nessycar wyróżnia się również niezawodnością swoich produktów i szybkością dostaw. Więc nie czekaj dłużej!

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75