Kategorie

Bodywork
 (2582 produktów)

Bodywork

Nieważne, jakiej marki jest Twój samochód bez licencji (VSP), na tej stronie znajdziesz części potrzebne do renowacji karoserii. Po wykonaniu tych prac odczują Państwo nową przyjemność z jazdy. Ta operacja będzie również zwiększyć swoją wartość rynkową, jeśli chcesz go odsprzedać. Ponieważ nasz katalog jest bardzo dobrze zaopatrzony, z łatwością znajdziesz akcesoria, których potrzebujesz.

Samochody, które są przywracane do dawnej świetności przy użyciu części wysokiej jakości

Wystarczy drobna stłuczka, abyś został z wgniecionym błotnikiem lub uszkodzonym zderzakiem. Taka usterka może mieć wpływ na bezpieczeństwo pasażerów, estetykę pojazdu oraz jego osiągi. Jazda samochodem w dobrym stanie jest również bezpieczna i przyjemna, ponieważ uszkodzone części powodują hałas podczas jazdy. Mogą one również spowalniać jazdę, ponieważ wpływają na aerodynamikę pojazdu.

Na szczęście możesz temu zaradzić, zamawiając swoją część w Nessycar. Oferujemy Państwu szeroką gamę akcesoriów i części, dzięki którym szybko odbudują Państwo karoserię swojego samochodu. Nessycar oferuje Państwu części do wielu modeli VSP marki Aixam, Minauto, Mikrosamochód lub Bellier między innymi. Nie będziesz musiał się martwić o uzupełnianie zapasów, gdy będziesz ich potrzebował.

Jakie części można zamówić w Nessycar?

Drzwi są istotną częścią nadwozia samochodu bez prawa jazdy. Nie tylko umożliwia wejście do samochodu, ale także chroni przed uderzeniami bocznymi. Pamiętaj, aby go wymienić, jeśli jest uszkodzony. Rzeczywiście może się zablokować, zamyka się z trudem...

Pokrywa silnika chroni go przed czynnikami zewnętrznymi i zmniejsza poziom hałasu. Zdeformowany kaptur należy zawsze wymienić, aby uniknąć awarii w przyszłości. Podobnie jak w przypadku maski silnika, zawsze należy rozważyć wymianę klapy tylnej, gdy jest wgnieciona. Nessycar oferuje kilka referencji klapy tylnej dla wielu modeli VSP. Strona zderzak przedni oraz tylna absorbują uderzenie w przypadku kolizji. Mogą one pęknąć po gwałtownym zderzeniu, ale w Nessycar można łatwo znaleźć części zamienne w najlepszych cenach.

Spoiler ma misję czysto estetyczną. Jeśli Twój samochód został uszkodzony w wypadku, wymień go jak najszybciej. Z kolei błotniki chronią przed rozpryskami z opon. Jesteś zobowiązany do ich wymiany, gdy tylko w wyniku wypadku stanowią zagrożenie dla osób postronnych. W rzeczywistości, karoseria nigdy nie powinna mieć żadnych szorstkich krawędzi lub ostrych narożników, które mogłyby kogoś zranić. Wreszcie, Nessycar oferuje wiele akcesoriów, takich jak klamki drzwi, klej do szyb czy nity do VSP. Są one bardzo wysokiej jakości i sprzedawane po cenach, które przeczą wszelkiej konkurencji.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75