Kategorie

Carroserie Ligier
 (397 products)

Blacharnia Ligier

Właśnie odkryłeś zadrapania na swoim samochodzie Ligier lub doznał on poważnych uszkodzeń? I chciałbyś sam to naprawić? Nessycar daje Ci do tego środki, dostarczając Ci części zamienne.

Ligier, marka vsp niemożliwa do ominięcia

Po sukcesach w Formule 1 i mistrzostwach rajdowych Guy Ligier założył w 1969 r. firmę produkującą samochody Ligier. Równolegle do sportów motorowych, ukierunkował swoją firmę na budowę samochody bez licencji z lat 80. Produkuje dwie linie samochodów miejskich i biznesowych.

Dla kogo przeznaczony jest nasz katalog karoserii?

W firmie Nessycar, specjalizującej się w częściach zamiennych do samochodów bez licencji, znajdziesz różne rodzaje części zamiennych do karoserii naszych miejskich lub profesjonalnych samochodów. W zależności od modelu urządzenia vsp LigierOferujemy różne rodzaje części karoserii: zderzaki przednie lub tylne, błotniki, maskę silnika, drzwi, panele boczne, panele boczne lub klapę bagażnika, lusterka, a nawet klamki...

Wykonane z włókna szklanego, żywicy lub plastiku, większość karoserii wymaga specyficznych napraw, specjalistycznej pracy i profesjonalnych narzędzi. Można by pomyśleć, że nasz katalog warsztatów blacharskich jest skierowany do najbardziej doświadczonych mechaników. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą czy osobą prywatną, początkującym czy ekspertem, możesz szybko uzyskać dostęp do naszych produktów online na naszej specjalistycznej stronie internetowej. Jeśli jesteś entuzjastą tuningu samochodowego, znajdziesz tutaj swoje szczęście, aby spersonalizować swój pojazd. Nessycar oferuje Ci gotowe do pomalowania części ciała, abyś mógł puścić wodze fantazji.

Nowe części karoserii gwarantujące bezpieczeństwo

Na naszej stronie internetowej, części samochodowe są zgodne z obowiązującymi przepisami i normami europejskimi. Integrują one normy producentów, normy bezpieczeństwa i normy środowiskowe. Części oryginalne lub części o równorzędnej jakości (części adaptowalne), zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa naprawy. Typ części karoserii znajdziesz w zależności od marki i modelu Twojego samochodu. Ale także do typu pojazdu, jego silnika i roku jego obiegu.

Z Nessycar, dokonuj bezpiecznych zakupów online i otrzymuj części zamienne w najlepszych cenach. Będziesz mógł regularnie konserwować karoserię swojego Ligiera, aby chronić mechanikę i wnętrze swojego samochodu bez licencji. Ponadto, nasz zespół ekspertów jest do Państwa dyspozycji, aby towarzyszyć i doradzać w wyborze i wymianie części karoserii dostosowanej do Państwa modelu samochodu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Paiement 100% sécurisé
Paiement en 4X sans frais
Livraison 24h à 48h dans toute la France
Prix imbattables sur la concurrence
30% moins cher que la concurrence
Commande par téléphone
Du Lundi au Vendredi de 9h à 12h30 et de 14h à 18h
01 69 88 34 75