Kategorie

Carroserie Chatenet
 (197 produktów)

Zakład blacharski Chatenet

Podczas gdy wewnętrzne elementy pojazdu są ważne, karoseria jest nie mniej istotna. Oprócz walorów estetycznych, jakie wnosi do pojazdu, jest również elementem zapewniającym bezpieczeństwo pasażerów. Ponadto karoseria w złym stanie technicznym jest potencjalnym źródłem wypadków dla Ciebie i Twoich pasażerów, jak również dla wszystkich użytkowników dróg. Dlatego należy dbać o jego dobry stan na co dzień, wymieniając w razie potrzeby części wchodzące w jego skład. Ponieważ jesteś wymagający, zadbaliśmy o to, aby wybrać dla Ciebie wszystkie dobre części zamienne do karoserii, takie jak Zderzak Chatenet.

Nasze części zamienne vsp

W Nessycar, mamy wiele części zamiennych do nadwozi wszystkich modeli Chatenet. Części te są wysokiej jakości i zapewniają doskonałą ochronę Twojego samochodu. Na przykład przedni i tylny zderzak, które są ważnymi częściami karoserii, które można łatwo zintegrować z samochodem, doskonale chronią samochód w przypadku stosunkowo gwałtownego uderzenia. Można je dostosować do różnych modeli samochody bez licencji Chatenet. Strona Okapy Chatenet o nowoczesnym wzornictwie chronią silnik Twojego samochodu i zapobiegają przedostawaniu się do niego potencjalnie niebezpiecznych elementów. Różne kolejne warstwy lakieru stanowią zabezpieczenie przed korozją i atakami soli, jeśli mieszkasz w środowisku morskim. Prawy i lewy przedni błotnik Chatenet, zakrzywiony lub nie, są zaprojektowane w sposób łączący estetykę i bezpieczeństwo przed rozpryskami. Zewnętrzne i wewnętrzne panele klapy tylnej wykonane są z włókna szklanego i można je doskonale dopasować.

Nessycar, wizytówka wielkich możliwości

Na Nessycar, znajdziesz wszystkie zakresy lusterka prawo i lewo dla wszystkich typów samochodów bez licencji Chatenet. Te łatwe do ustawienia i dopasowania lusterka dają Ci rzeczywisty wgląd w odległość między Twoim samochodem a innymi użytkownikami drogi. Są one dostarczane w komplecie z oryginalnymi elementami, w tym lusterkami, silnikami (niektóre) oraz górnymi i dolnymi powłokami. Wiele z tych lusterek jest regulowanych ręcznie i może, ale nie musi, posiadać system odszraniania. A do montażu wszystkich tych części oferujemy Państwu asortyment nity Marka Chatenet i bardzo łatwy w użyciu. A jeśli chodzi o przednią szybę, to jest ona istotnym elementem Twojego samochodu. Rzeczywiście, chroni Ciebie i innych pasażerów Twojego wózka przed atakami wiatru, wszelkich lotnych elementów, a nawet światła. Jedną rzeczą jest, aby wybrać odpowiedni, a drugi jest do mocowania go prawidłowo do samochodu. Dlatego też Nessycar oferuje również wysokiej jakości tuby kleju do szyb przednich w asortymencie części Chatenet.

Dlaczego warto kupić u nas?

Istnieje wiele powodów, aby kupić części ciała Chatenet od nas. Ale głównym powodem jest bardzo korzystny stosunek jakości do ceny dla klienta, którym jesteś. Ponadto, części te można doskonale dopasować do różnych istniejących modeli. Są one elastyczne i trwałe. Oferujemy również inne narzędzia, które pozwolą Ci samodzielnie zmienić całą karoserię Twojego motocykla. Znajdź je w naszym sklepie.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75