Kategorie

Carroserie Jdm
 (80 produktów)

Nadwozie JDM

Po postawieniu pierwszych kroków w klasycznych samochodach i ciężarówkach, JDM postanowił zwrócić się ku samochodom bez licencji. Obecnie firma zaprojektowała blisko 12 modeli, z których każdy jest równie wyjątkowy jak kolejny. Nieustannie rozwijając się, JDM jest znany z kreatywności i wyjątkowej jakości wykonania. Pomimo zaprzestania produkcji nowych pojazdów, JDM nadal produkuje i dostarcza swoim partnerom części i inne akcesoria do samochodów bez licencji. Jeśli prowadzisz samochód bez prawa jazdy JDMNie martw się, Twój samochód będzie miał jeszcze wiele lat przed sobą.

Nadwozia JDM: jakość, która zachwyca

Nikt nigdy nie jest całkowicie bezpieczny od wypadku. Bez względu na to, jak dobrze dbasz o swojego JDM, szanse na zarysowanie drzwi lub wgniecenie karoserii wciąż istnieją. Uszkodzenia te, nawet jeśli są minimalne, mogą mieć konsekwencje nie tylko dla komfortu, ale także dla bezpieczeństwa. Bez szybkiej konserwacji rdza może rozprzestrzenić się aż do miejsca kolizji. W takiej sytuacji w grę wchodzi wymiana karoserii JDM.

Kontynuuj pielęgnację swojego ciała

Z Nessycar masz możliwość serwisowania swojego JDM. Jesteś w całkowitym błędzie, jeśli myślisz, że zdobycie części samochodowych, zestawów serwisowych lub części karoserii jest skomplikowane. Tak, konwencjonalne serwisy samochodowe nie są przyzwyczajone do zajmowania się małymi samochodami, ale nie jest tak w przypadku serwisów specjalistycznych. Jako profesjonalista, Nessycar ma wszystko, czego potrzebujesz, aby naprawić karoserię swojego pojazd nieposiadający licencji. Czy potrzebujesz przednie skrzydłoz zderzakz okładka lub drzwi Na stronie można na przykład znaleźć odpowiedni model dla swojego pojazdu. Oprócz części karoserii Nessycar oferuje również narzędzia mocujące, takie jak nity, śruby i pręty ściągające. To samo dotyczy zestawów do konserwacji karoserii zawierających np. kleje do karoserii z tworzyw sztucznych i kleje do wymiany szyb przednich.

Nessycar: jakość ponad wszystko

Nessycar to specjalista od samochodów, który troszczy się o Twoje potrzeby. Jeśli jeździsz Albizia, Abaca, Aloes, Roxsy lub Xheos, Nessycar ma części do wszystkich tych modeli samochodów bez prawa jazdy. Nessycar dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej znaleźć dla Ciebie akcesorium, które najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Przedstawione tutaj akcesoria do karoserii pochodzą od oficjalnego dystrybutora. Przed wprowadzeniem na rynek, akcesoria te zostały dokładnie sprawdzone. Przeszły one wszystkie testy jakościowe narzucone przez producenta. Chociaż te karoseria JDM są wzorowej jakości, oferowane są w bardzo konkurencyjnych cenach.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75