Kategorie

Przekładnia i wał Cardana
 (388 produktów)

Przekładnia i wał Cardana

Odkryj tutaj wszystkie nasze akcesoria dla Twojego vspNasz sklep internetowy oferuje również szeroką gamę komponentów związanych z przekładniami, wałami kardana i innymi częściami uzupełniającymi do tych produktów. Nasz sklep internetowy oferuje Państwu również szeroki wybór komponentów związanych z przekładniami. Nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem w celu uzyskania porady: jesteśmy zobowiązani do pomocy w dokonaniu najlepszego wyboru, niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy masz już doświadczenie w tej dziedzinie!

Skrzynia biegów do samochodu bez licencji

Być może szykujecie się Państwo do zakupu swojego pierwszego samochodu bez prawa jazdy: należy zatem dokonać kilku wyjaśnień. Strona wózki nie są wyposażone w manualną skrzynię biegów, lecz w automatyczną skrzynię biegów (zwaną również skrzynią biegów z biegiem wstecznym). W kabinie pasażerskiej do sterowania biegami do przodu i do tyłu służy prosta dźwignia. Jak każdy pojazd z automatyczną skrzynią biegów, samochód bez prawa jazdy nie posiada sprzęgła, więc są tylko dwa pedały, hamulec i pedał gazu. To znacznie ułatwia jazdę. Ponadto brak dźwigni ręcznej skrzyni biegów zapewnia płynną i przyjemną jazdę: Twój mały samochód nie zatacza się i nie powoduje przedwczesnych wstrząsów spowodowanych zmianą biegów przy zbyt gwałtownym puszczeniu pedału sprzęgła!

W przeciwieństwie do manualnych skrzyń biegów, które z reguły nie wymagają okresowej wymiany oleju lub robią to rzadko, automatyczne skrzynie biegów wymagają takiej wymiany, jednak jest ona znacznie rzadsza niż wymiana oleju silnikowego. Maksymalny przebieg, na który należy zwrócić uwagę przed wykonaniem tej operacji, może być różny w zależności od producenta samochodu. Nessycar oferuje tutaj wszystkie części do skrzyni biegów, których możesz potrzebować do swojego vsp Aixam, Mikrosamochód, Ligier,Jdm... Jakieś wątpliwości? Nie wahaj się zapytać nas o radę, poinformujemy Cię!

Wał Cardana dla samochodu bez prawa jazdy

Wałek kardana można określić jako tzw. część "pośrednią", ale odgrywa on bardzo ważną rolę w mechanice samochodowej. W istocie, jest to element przekładni, który przekazuje moc silnika do dwóch przednich kół i kontroluje ruchy kierownicy. Są one dwa i stanowią bezpośrednie połączenie między skrzynią biegów a kołami napędowymi. Jak każda część mechaniczna, przegub uniwersalny może ulec uszkodzeniu i wymaga wymiany na nowy; należy zwracać uwagę na sygnały, które powinny nas o tym powiadomić. Klekotanie przy uruchamianiu samochodu lub trzeszczenie przy kręceniu kierownicą: tego rodzaju odgłosy wskazują z reguły na uszkodzony przegub uniwersalny. Nie czekaj, aż część się zepsuje i jak najszybciej skonsultuj się z fachowcem. W Nessycar, nasz zespół jest do Państwa dyspozycji, aby poprowadzić Cię w zakupie wału, który najlepiej pasuje do Twojego samochodu. Znajdź tutaj swój gimbal do swojego samochodu, niezależnie od producenta i modelu.

Mieszki wału kardana i inne podobne produkty

Mieszek wału kardana jest gumową lub plastikową tuleją w kształcie harmonijki, zawierającą smar, w którym zanurzony jest sam wał kardana: jest on przymocowany do podstawy wału kardana, powyżej koła. Jest to również ważna część, która pomaga zapewnić prawidłowe funkcjonowanie całego zespołu. Dostępne są również: olej przekładniowy zapewniający optymalne smarowanie oraz różne części zamienne: uszczelki obudowy, łożyska itp.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75