Kategorie

Mostek inwerterowy
 (72 produktów)

Mostek inwerterowy

Jeśli Twój pojazd Aixam, Baran lub inny vsp wydaje odgłosy podczas zmiany biegów, być może nadszedł czas na zmianę biegu wstecznego lub po prostu na przeprowadzenie konserwacji. Nessycar oferuje Państwu części do konserwacji Państwa skrzynia biegów do samochodu bez licencjizwany również przekładnią nawrotną. W samochodach bez prawa jazdy jest to element, który pozwala na zmianę kierunku jazdy między neutralnym, do przodu i do tyłu.

Działanie skrzyni biegów w samochodzie bez prawa jazdy

Mostek inwertera w vsp jest bardzo ważnym elementem. Umożliwia on obracanie się wariatora silnika i oczywiście ruch do przodu lub do tyłu. Mostek rewersyjny składa się z zestawu kół zębatych, które pracują pomiędzy sobą. Są one połączone za pomocą wału i łożysk kulkowych. Wszystkie te elementy umieszczone są w obudowie, metalowej części, która chroni podzespoły. W Nessycar możesz kupić wszystkie te części skrzyni biegów, aby utrzymać swój samochód z najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Objawy niesprawności tego elementu mechanicznego są wielorakie i sięgają od trudności w zmianie biegów do całkowitej niemożności ich modulacji. Lepiej, że jest w dobrym stanie, aby mieć pewność, aby rozpocząć swój pojazd.

Konserwacja mostka falownika

Zastanawiasz się, jak zapewnić wieloletnią trwałość przekładni nawrotnej Twojego wózka? Informacje na temat okresów konserwacji można znaleźć w instrukcji serwisowej. Producenci samochodów z reguły zalecają kontrolę wzrokową co 10.000 km. W tym czasie należy wymienić przekładnię. Jest to łatwe do wykonania, a olej zamienny można znaleźć w naszym dziale olej przekładniowy. Co 20.000 km należy wymienić łożyska kulkowe, a w przypadku wyraźnego zużycia także koła łańcuchowe. Czasami, a zwłaszcza w przypadku uszkodzenia obudowy, naprawa przekładni jest niemożliwa i konieczna jest jej wymiana. Nie wszystkie przekładnie nawrotne są tej samej jakości w zależności od modeli oferowanych przez producentów. Te wybrane przez Nessycar zostały starannie dobrane pod względem twardości i precyzji komponentów, jak również ich trwałości.

Kup swoją część w Nessycar

Decydując się na zakup skrzyni biegów w Nessycar, możesz mieć pewność, że wybierasz właściwy model. Są one rzeczywiście klasyfikowane w zależności od marki samochodu bez licencji. Niezależnie od tego, czy jeździsz Bélier, Aixam, Microcar czy Ligier, znajdziesz odpowiedni model dla swojego silnika. Jeśli chodzi o wybór oleju do skrzyni biegów, Nessycar, jako specjalista w dziedzinie motoryzacji, wybierze dla Ciebie ten o najlepszych parametrach technicznych i niezbędnej lepkości. W Nessycar bez wahania możesz zamówić swoją skrzynię biegów. Prosimy o kontakt z nami w przypadku dodatkowych pytań.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75