Kategorie

Most cofania dla mikrosamochodów
 (19 produktów)
Showing 1 - 19 of 19 items

Most cofania dla mikrosamochodów

Oś wahliwa Twojego samochodu jest jedną z najważniejszych części połączonych z silnikiem. Odpowiada on skrzyni biegów, a zatem jest istotnym elementem, ponieważ umożliwia przejście z położenia neutralnego do przodu lub do tyłu. Niezależnie od tego, czy Twój samochód uległ awarii, czy po prostu masz problem z przestawieniem pojazdu, szukasz teraz nowego transportera. Trafiłeś we właściwe miejsce!

Szeroki wybór części wysokiej jakości

Oś cofania w MPV jest jedną z najdroższych części w Twoim samochodzie. Kiedy się zepsuje, jego naprawa jest pilna, a cena tej nowej części może być okazją do bardzo złej niespodzianki w garażu. Następnie przejrzyj naszą ofertę mostów cofania do samochodów Microcar. Nasz zespół wyselekcjonował części wysokiej jakości, a nasza polityka cenowa gwarantuje Państwu najniższe ceny na rynku.

W istocie Nessycar redukuje łańcuch pośredników, co przynosi realne oszczędności dla konsumenta. Zamów 24/7 online, bo awaria nie czeka! Nasz dział obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji, a przed dokonaniem zakupu mogą Państwo zadzwonić do naszych doradców. Części oferowane przez Nessycar są częściami nowymi, które pasują do kilku modeli Microcar. Znajdziesz tu osie nawrotne wyposażone w koła łańcuchowe i łożyska łańcuchowe, a większość naszych części można dostosować do wielu kategorii pojazdów, Microcar lub nie.

Wybierz nowy falownik dla swojego samochodu Microcar

Grupa Ligier, producent Microcar, buduje samochody bez licencji od lat 70-tych, co gwarantuje stabilność modeli. Dwa zakłady produkcyjne dla tych niszowych pojazdów znajdują się we Francji. Jest to drugi producent małych samochodów we Francji. Dlatego bez problemu znajdziesz części zamienne do swojego pojazdu. Wybór nowej części przy wymianie osi cofania w Twoim samochodzie bez licencji Microcar zapewnia dłuższą żywotność.

Gwarantuje to, że znajdujące się wewnątrz łożyska są nienaruszone, a koła łańcuchowe nie są uszkodzone. Oferowane przez nas części pasują do wielu modeli: mc1, mc2, m8... Na pewno znajdziesz część, której potrzebujesz. W tej kategorii znajdą Państwo również dodatkowe akcesoria, takie jak np. silent bloki lub licznik powrotów. Jeżeli poszukiwane informacje nie znajdują się w karcie katalogowej produktu, prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółów technicznych dotyczących przekładni nawrotnych, w szczególności położenia gniazda pomiarowego, przełożenia lub okresu gwarancji.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75