Kategorie

Mostek inwerterowy Aixam
 (14 produktów)
Showing 1 - 14 of 14 items

Mostek inwerterowy Aixam

Posiadasz samochód bez prawa jazdy i chcesz wymienić wadliwy lub zepsuty bieg wsteczny? Prowadzisz warsztat samochodowy specjalizujący się w naprawach i konserwacji samochodów bez licencji i chcesz wymienić skrzynię biegów u jednego z Twoich klientów? Jesteś na właściwej stronie, aby znaleźć odpowiednią część zamienną, która pasuje do wszystkich Twoich wózki !

Znaczenie mostka falownika

Oś cofania, bardziej znana jako skrzynia biegów, jest niezbędnym elementem każdego samochodu (bez prawa jazdy lub nie), który pozwala mu się poruszać. Rzeczywiście, dzięki temu sprzętowi, będziesz mógł zmienić biegi w swoim vsp Od biegu neutralnego przez pierwszy do piątego. Skrzynia biegów umożliwia również cofanie pojazdu.

Wszystkie te działania są możliwe dzięki procesowi mechanicznemu, który dostosowuje przeniesienie momentu obrotowego silnika (mocy silnika) do potrzeb wału napędzanego (sprzęgła). W tym sensie, Twój samochód będzie w stanie dostosować swoją prędkość dzięki transmisji ruchu mechanicznego. W skrócie, bez tej części, Twój samochód bez prawa jazdy po prostu nie może poruszać się do przodu lub do tyłu.

Szeroki wybór przekładni dla Twojego Aixam

Masz samochód bez prawa jazdy Aixam i szukasz odpowiedniej oryginalnej skrzyni biegów? Tu znajdziesz odpowiednią skrzynię biegów do swojego samochodu Aixam! Nessycar oferuje szeroką gamę skrzyń biegów, jak również dodatkowe wyposażenie do montażu instalacji: elektromagnetyczne kable powrotne prędkościomierza (narzędzie łączące, które przesyła informacje o prędkości do cyfrowego prędkościomierza), silent block (część, która polega na absorpcji wstrząsów w celu zmniejszenia hałasu skrzyni biegów), itp.

Bez względu na to, czy jesteś warsztatem specjalizującym się w samochodach bez licencji, czy jesteś osobą prywatną z wiedzą mechaniczną, która chce zmienić oś cofania w swoim małym samochodzie; oferty, które proponuje Nessycar, ekspert w częściach zamiennych do samochodów bez licencji, prawdopodobnie Cię zainteresują!

Postaw na jakość Nessycar

Mosty odwracające oferowane przez Nessycar są doskonałej jakości. Spełniają one normy europejskie, abyś mógł bezpiecznie prowadzić samochód. Zapasowe skrzynie biegów sprzedawane przez Nessycar są przystosowane do każdego pojazdu. Twój ekspert od części zamiennych dla pojazdów bez prawa jazdy, oprócz tego, że oferuje Ci nieporównywalną jakość, pozwala Ci korzystać z bezkonkurencyjnych cen do 30 % taniej niż standard rynkowy!

Nie wahaj się dłużej i wybierz mosty inwerterowe Nessycar, aby skorzystać z usług o wysokiej wartości dodanej: dostawa w ciągu 24 godzin na terenie całej Francji, bezpieczna płatność online na preferowanych platformach płatniczych oraz zamówienia online lub telefoniczne, aby skorzystać z porad naszych ekspertów!

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75