Kategorie

Zestaw do filtracji i konserwacji
 (183 produktów)

Filtracja samochodów bez licencji

Rutynowa konserwacja pojazdu jest niezbędna dla zachowania silnika i ogólnie wszystkich mechanicznych części samochodu. Zapoznanie się z instrukcją obsługi technicznej pozwoli Ci poznać zalecenia producenta dotyczące wymiany oleju i filtrów; z reguły co 5000 km lub co rok. Chociaż możesz zdecydować się na wykonanie tej pracy przez profesjonalistę, możesz również wykonać wymianę oleju samodzielnie. Zaoszczędzisz na robociźnie, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności.

Wymiana oleju w samochodzie bez prawa jazdy

W jakim celu dokonuje się wymiany oleju? Wymiana oleju polega na wymianie oleju silnikowego, który podczas swojej drogi przez poszczególne elementy mechaniczne zostaje obciążony mikrocząsteczkami powstającymi w wyniku tarcia pomiędzy częściami. Olej ulega wówczas sczernieniu, filtr oleju jest obciążony, a właściwości smarne i ochronne ulegają obniżeniu.

Nessycar oferuje tutaj zestawy do wyboru części dostosowanych do Twoich potrzeb. vsp. Jeśli zdecydowałeś się na wymianę oleju w silniku swojego samochodu bez prawa jazdy, powinieneś wiedzieć, że operacja ta jest bardzo prosta do wykonania. Jest to niezbędny przegląd we wszystkich pojazdach, aby zapewnić ich dłuższą żywotność. Na naszym kanale Youtube znajdziesz film, który poprowadzi Cię do pierwszej wymiany oleju (https://www.youtube.com/watch?v=v2YSSwG64TY). Oferujemy Państwu zestawy serwisowe dla samochodów bez prawa jazdy, które zawierają wszystkie niezbędne elementy do wymiany oleju: filtry powietrza, diesel oraz olej, uszczelka korka spustowego oraz olej zastępczy. Elementy te są pogrupowane według marki i typu silnika, w który wyposażony jest Twój samochód.

Łatwe przygotowanie do wymiany oleju w VSP

Nasze zestawy składają się z typowych części eksploatacyjnych dla samochodu bez prawa jazdy. Poniżej znajdują się dodatkowe informacje, które warto znać przed przystąpieniem do konserwacji samochodu.

Olej silnikowy

Olej silnikowy służy do smarowania części mechanicznych i umożliwia ich prawidłowe funkcjonowanie i długą żywotność. Jeśli zastanawiasz się jaki olej wybrać do swojego samochodu, w naszych zestawach zawarliśmy oleje, które sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych. Wybrane przez nas oleje posiadają właściwości i lepkość, które pozwalają na funkcjonowanie silnika pomimo silnych amplitud termicznych: a więc latem i zimą. Ilość oleju silnikowego potrzebnego po wymianie oleju można znaleźć w instrukcji obsługi technicznej.

Uszczelka korka spustowego

Korek spustowy jest wymieniany przy każdej wymianie oleju i zapewnia szczelność zbiornika oleju. Użycie używanej uszczelki oznacza podjęcie ryzyka uszkodzenia silnika w przypadku wycieku.

Filtr powietrza

Filtruje on kurz i cząstki stałe zanim dotrą one do silnika.

Filtr paliwa

Umożliwia on oczyszczenie oleju napędowego zanim dotrze on do mechanicznych części pojazdu. Niektóre paliwa zawierają osady, pył lub wodę o niskiej gęstości, które muszą być filtrowane. Z reguły wymienia się go przy każdej wymianie oleju lub co drugą wymianę oleju.

Filtr oleju i filtr wstępny

Filtrują one olej silnikowy i chronią układ wtryskowy. Zazwyczaj są one wymieniane przy każdej wymianie oleju.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75