Kategorie

Zestaw konserwacyjny
 (133 produktów)

Zestaw naprawczy dla samochodów bez licencji

Aby Twój samochód bez prawa jazdy był w dobrym stanie technicznym, będzie wymagał konserwacji i w razie potrzeby napraw mechanicznych. Niezależnie od marki samochodu bez prawa jazdy, zestaw do konserwacji będzie bardzo pomocny. Zestaw konserwacyjny dla samochodu bez prawa jazdy składa się zasadniczo z 3 filtrów: filtra filtr paliwaz filtr oleju i filtr powietrza.

Przestrzeganie okresowości przeglądów samochodu bez licencji

Samochód bez prawa jazdy wymaga remontu silnika co 5000 km. Jednocześnie konieczna jest wymiana oleju oraz wymiana wszystkich filtrów, takich jak filtr oleju, filtr powietrza, filtr benzyny czy filtr oleju napędowego. Nie martw się, bo możesz to zrobić samemu za pomocą zestaw do konserwacji specjalnie zaprojektowany dla Twojego samochodu bez prawa jazdy. Są to części, które są najczęściej używane przez samochód i szybko się zużywają.

Innymi słowy, należy nalegać na te części podczas serwisowania pojazdu. Ponieważ jest to samochód jak wiele innych, konserwacja powinna być zakończona przed zimą, a nawet po niej. Należy sprawdzić stan akumulatora, opon, wycieraczek, lusterek, poziom płynu silnikowego oraz stan filtrów. Należy więc odpowiednio skompletować zestaw do konserwacji.

Olej silnikowy, podstawowy element zestawu naprawczego samochodu bez licencji

Olej silnikowy jest niezbędnym elementem zestawu konserwacyjnego Twojego samochodu. W zakresie
Jeśli chodzi o olej silnikowy, należy wybrać pomiędzy 5W40 dla silnika DCI i 10W40 dla wszystkich innych silników z wyjątkiem DCI. Ten wybór jest bardzo ważny. Najlepiej wybrać olej typu 10W40. Jesteś neofitą w dziedzinie konserwacji samochodów? Nie martw się. Należy wiedzieć, że liczby 5 i 10 oznaczają wskaźnik lepkości oleju na zimno. Zatem im bliżej zera znajduje się olej, tym bardziej jest płynny. W oznacza zimę. Liczba 40 to wskaźnik lepkości w wysokich temperaturach. Im wyższa liczba, tym lepsza ochrona silnika.

Filtry do samochodów bez licencji

Zawsze powinieneś być świadomy reakcji swojego pojazdu. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy przeprowadzić kontrolę, nawet jeśli licznik przebiegu nie osiągnął jeszcze wymaganych 5000 km. W razie potrzeby należy wymienić filtry. Części zamienne do samochodów bez prawa jazdy zależą od marki i typu pojazdu, którym się poruszasz. W Nessycar mamy do Państwa dyspozycji najwyższej jakości filtry oleju, filtry powietrza, filtry benzyny i filtry oleju napędowego. Tutaj znajdziesz zestawy serwisowe dla Aixam, Microcar, Ligier, Chatenet, Jdm, Minauto i Bellier. Te zestawy konserwacyjne składają się z olejów, filtrów i uszczelek kołpaków, które są łatwe do zainstalowania. Jeśli jednak obawiasz się pracy przy swoim pojeździe, nie wahaj się wezwać fachowca.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75