Kategorie

Opona i felga
 (19 produktów)
Showing 1 - 19 of 19 items

Opony i kołpaki do samochodów bez licencji

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w mieście, czy na wsi, opony Twojego samochodu bez prawa jazdy są bardzo eksploatowane przez potencjalne przeszkody lub niedoskonałości na drodze. Może się zdarzyć, że uszkodzisz oponę lub nawet zgubisz kołpak, ale to nie jest problem. Nessycar jest ekspertem w dziedzinie części samochodowych i posiada szeroką gamę wysokiej jakości opon, kołpaków i innych części, które pozwolą Ci jeździć z pełnym spokojem.

Nowe, wysokiej jakości opony lub osłony kół

Choć coraz częściej pojawiają się na drogach, samochody bez prawa jazdy są wciąż mniej popularne niż tradycyjne. W rezultacie może być trudno znaleźć dobrej jakości kołpak, który pasuje do Twojego samochodu, lub oponę zastępczą po przebiciu lub wypadku drogowym. Nessycar uczynił ze sprzedaży części zamiennych do małych samochodów swoją specjalność. Tutaj znajdziesz szeroką gamę części, w tym nowe opony i kołpaki, wszystkie wymienione w katalogu online.

Jasne, jest możliwe znalezienie brakującego kołpaka na złomowisku, jeśli masz szczęście, ale co z jakością? Może on być uszkodzony lub złej jakości i w każdej chwili może się odczepić. Oznaczałoby to stratę pieniędzy, czasu, ale także możliwość spowodowania wypadku na drodze. To samo dotyczy opon. Dobry stan opon jest niezbędny do prawidłowej jazdy, a wybór opon na wymianę z pierwszej ręki jest mądrym rozwiązaniem.

Atrakcyjna i bezpieczna oferta

Rzadkość przedmiotu często decyduje o jego wartości, ale w przypadku Nessycar jest inaczej. Rzeczywiście, kupujemy bezpośrednio od producentów, co pozwala nam oferować produkty wysokiej jakości, ale także sprzedawać je po bezkonkurencyjnych cenach. Jak już wcześniej wyjaśniono, opony i osłony kół dla samochodów bez licencji są rzadkością i znalezienie odpowiedniej części dla Twojego pojazdu może być trudne.

Nessycar oferuje Państwu szeroki wybór pokrowców na koła i opon, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Nasz katalog online jest uporządkowany według kategorii części zamiennych, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć to, czego potrzebujesz. Czy potrzebujesz nowych opon tak szybko, jak to możliwe? Nie martw się, Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności. Nessycar zobowiązuje się do wysłania Ci produktu w idealnym stanie, bez ryzyka uszkodzenia podczas wysyłki. Wiesz już wszystko, musisz tylko zamówić, aby ponownie prowadzić swój samochód.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75