Kategorie

Oświetlenie i reflektory
 (144 produktów)

Światła i reflektory dla samochodów bez licencji

Układ mechaniczny jest najważniejszym elementem samochodu, ale system oświetlenia również odgrywa istotną rolę. Każdy pojazd musi być wyposażony w system oświetlenia, który pozwala użytkownikowi na bezpieczną jazdę w dzień i w nocy. Strona pojazdy nieposiadające licencji nie może odbiegać od tego wymogu. Są one wyposażone w części, które umożliwiają efektywne oświetlenie i płynną interakcję między kierowcą a innymi użytkownikami dróg. Elementy te obejmują zarówno reflektory, jak i różne światła sygnalizacyjne.

Zakres części do oświetlenia pojazdu bez licencji

Reflektory samochodu bez prawa jazdy to prawdopodobnie pierwsze części, o których myślimy, gdy mówimy o oświetleniu samochodu bez prawa jazdy. W nocy ich użycie jest automatyczne i byłoby niebezpiecznie nawet wychodzić na zewnątrz bez ich włączenia. Stąd konieczność wyposażenia pojazdów w wydajne i mocne reflektory. Samochód musi mieć dwa rodzaje reflektorów. Przednie reflektory pozwalają kierowcy być widocznym dla innych użytkowników drogi i widzieć przeszkody znajdujące się przed nim. Tylne reflektory pozwalają kierowcy być widocznym dla innych kierowców.

Oprócz nich istnieją inne światła, takie jak światła stopu, które są również bardzo ważne. Dzięki nim użytkownicy dróg mogą śledzić Twoje ruchy i przewidywać zatrzymania. Zmiany kierunku muszą być również zauważalne, dlatego ważne są również aktywne i widoczne wskaźniki. Znajdziesz te części w jakości i ilości na naszym sklepie Nessycar dla Twojego bezpieczeństwa i łatwości za kierownicą pojazdu bez licencji. Nessycar zapewnia części, które mogą być trudne do znalezienia. Znajdziesz tu modele reflektory oraz światło tylne dla wielu modeli vsp Aixam, Mikrosamochód, Ligier, Jdm

Elementy oświetlenia w przypadku złej pogody

Podczas burzowej pogody ruch może być szczególnie utrudniony, dlatego potrzebny jest system oświetlenia, który jest odpowiedni i wystarczająco mocny, aby umożliwić bezpieczne poruszanie się. Dobrym pomysłem jest mądry wybór elementów oświetlenia i ich wymiana w razie awarii. Jeszcze bardziej niebezpieczna jest jazda przy mglistej pogodzie, która wymaga światła przeciwmgielne nie tylko skuteczne, ale również odpowiednie dla Twojego wzroku. Upewniając się, że te ostatnie urządzenia są dobrej jakości i mogą służyć Ci w czasie jest kolejnym wymogiem, który musisz przestrzegać. Istnieją dwa rodzaje soczewek: przednie i tylne. Każde z nich ma ogromne znaczenie, pierwsze służą do oświetlenia przodu samochodu bez licencji, a drugie pełnią tę samą rolę z tyłu. Te światła przeciwmgielne mają zasadniczą rolę sygnalizowania Twojej obecności dla innych użytkowników. Ponieważ widoczność jest ograniczona, ważne jest, aby Twój pojazd był wyposażony w doskonale działające światła. Nessycar oferuje Państwu szeroki wybór świateł przeciwmgielnych do wielu modeli samochodów bez prawa jazdy. Nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem, aby uzyskać wszelkie informacje.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75