Kategorie

Pasek napędowy
 (68 produktów)

Pasek napędowy do samochodu bez prawa jazdy

Aby móc przyspieszać lub zwalniać, Państwa pojazd wyposażony jest w pasek wariatora, odpowiadający wariatorowi, w który wyposażony jest samochód. Aby znaleźć odpowiedni pasek wariatora dla Twojego pojazdu, musisz dokładnie sprawdzić pasek, który jest obecnie na miejscu, który chcesz wymienić, oraz wariator (marka i model).

Jedynym sposobem na znalezienie odpowiedniego paska do wariatora w Państwa samochodzie jest wózekNajważniejszą rzeczą jest sprawdzenie informacji technicznych na pasie przeznaczonym do wymiany. To samo dotyczy wariatora. Zanotuj wszystkie podane informacje, a następnie wyszukaj w kategorii odpowiadającej marce Twojego pojazdu. Zobaczysz wybór pasków wariatora dla każdej marki, które pasują do modeli samochodów w obiegu. Tutaj na pewno znajdziesz odpowiedni pasek wariatora do swojego wariatora prędkości obrotowej.

Samodzielna wymiana paska napędowego

Pasek napędu o zmiennej prędkości zużywa się jak każdy inny pasek. W zależności od marki, najbardziej popularne modele mają żywotność, która może się znacznie różnić. Niektóre pasy mają dłuższą żywotność niż inne. Aby dowiedzieć się, kiedy należy wymienić pasek zmiennej prędkości, należy zapoznać się z książką serwisową samochodu. Można tam znaleźć liczbę kilometrów, po przejechaniu których zaleca się wymianę paska. Dzięki temu będziesz pamiętał o wymianie paska w odpowiednim czasie!

Jeśli chcesz samodzielnie wymienić pasek wariatora, na naszej specjalistycznej stronie znajdziesz części zamienne i porady mechaniczne, które będą bardzo przydatne. Zmiana odbywa się w szybki sposób. Nasze porady pozwolą Ci na bardzo łatwą wymianę paska, niezależnie od jego długości. Demontaż i montaż paska napędu o zmiennej prędkości jest dość prosty, ponieważ potrzebujesz tylko kilku narzędzi: dwóch płaskich kluczy, młotka i nowego paska.

Jakie paski wariatora oferuje Nessycar?

Każdy samochód jest inny, dlatego do każdej z dostępnych marek znajdą Państwo zestaw pasków wariatora dostosowany do konkretnego modelu. Tutaj znajdziesz odpowiedni pasek do swojego samochodu. Oferowane są różne długości odpowiadające obecnym samochodom bez prawa jazdy. Sprawdzenie daty wprowadzenia do eksploatacji pomoże Ci znaleźć odpowiedni pasek do Twojego samochodu. Nasze paski są również dopasowane do silników samochodów jeżdżących po drogach, dzięki czemu można znaleźć odpowiedni pasek do swojego samochodu bez ryzyka pomyłki.

Państwa gwarancje

Na naszej stronie znajdziecie Państwo oryginalne, wysokiej jakości paski, które bez problemu zamontujecie na wariatorze obrotów podczas montażu i użytkowania. Oprócz jakości naszych artykułów na samochody bez licencji, proponujemy Państwu również ciekawe ceny, aby wyposażyć Państwa w najlepszą cenę, a przy tym w pełni bezpiecznie.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75