Kategorie

Wzmocniony pasek napędowy
 (37 produktów)

Wysokiej jakości wzmocniony pas samochodowy

Obecny na rynku od ponad 30 lat, to samochody bez licencji zawsze były bardzo pomocne dla osób, które ze względu na wiek (16 lat) nie posiadają prawa jazdy. To samo dotyczy kierowców, którym odebrano prawo jazdy. Z tego typu pojazdem każdy może się przemieszczać. Samochód bez prawa jazdy (VSP) lub mały samochód, nieprzekraczający prędkości 45 km/h, mieszczący 2 osoby i o ładowności 200 kg, wymaga do prowadzenia licencji AM (dawniej zwanej Brevet de Sécurité Routière). Po dopełnieniu tej formalności, musisz teraz poznać kilka informacji na temat części zamiennych do Twojego małego samochodu. Skupimy się na pasie transmisyjnym, ważnym elemencie Twojego wózka.

Wysokiej jakości pas dla Twojego samochodu bez licencji

Oferujemy Ci najlepsze części zamienne do Twojego wózka w bardzo przystępnych cenach. Przejrzyj nasz katalog i wybierz części najwyższej jakości! Jeśli szukasz pas transmisyjny dla Twojego VSPJeśli szukasz nowego paska, na pewno znajdziesz gamę pasków pasujących do specyfikacji Twojego pojazdu. Wszystkie nowe, nasze pasy transmisyjne bardzo dobrze pasują do Twojej marki VSP Aixam, Mikrosamochód, Ligier, Chatenet, JDM, Minauto lub Bellier. Te marki wózków są najlepsze na rynku dzisiaj. A nasze pasy są identyczne z tymi, które znajdują się na tych wózkach, gdy je kupujesz. Możesz mieć pewność, że kupujesz wysokiej jakości pas VSP.

Pas VSP, jak to działa?

Pasek napędowy jest bardzo ważną częścią w tego typu pojazdach, ponieważ łączy on wał korbowy, pompę wtryskową, pompę wodną i wały napędowe. W ten sposób wszystkie te części komunikują się za pośrednictwem paska, który umożliwia przekazywanie mocy silnika na koła napędowe. W tym systemie taśma jest głównym elementem łączącym, wraz z innymi częściami. Bez niego samochód nie ruszyłby z miejsca. Dlatego niezbędne jest wyposażenie samochodu w jeden z naszych pasów. Silnik VSP jest zazwyczaj wyposażony w napęd o zmiennej prędkości obrotowej połączony z przekładnią rewersyjną, przekładnią planetarną i wzmacniaczem momentu obrotowego. Silnik jest wyposażony w uproszczony system, porównywalny z automatycznymi skrzyniami biegów. Od razu widać, że pasek jest istotną częścią VSP. Dlatego ważne jest, aby wybrać część wysokiej jakości. Zapewni to mniejszą liczbę awarii i sprawne działanie VSP.

Jak zmienić pas w VSP

Niezależnie od tego, jak długo to trwa, prędzej czy później części VSP ulegną uszkodzeniu, co doprowadzi do awarii wózka. Aby zaradzić tej sytuacji, można albo wezwać wykwalifikowanego specjalistę, kompetentny warsztat samochodowy lub mechanika, albo samodzielnie zająć się usuwaniem usterek. A jeśli pasek ulegnie uszkodzeniu, można go wymienić w następujący sposób:

  • Kup nowy pasek z szerokiej gamy aktualnie dostępnych;
  • Weź parę szczypiec i klucz dopasowany do rozmiaru śrub Twojego VSP;
  • Gdy masz już zapasowy pasek i sprzęt niezbędny do jego wymiany, musisz usunąć uszkodzony pasek, używając do tego szczypiec tnących;
  • Następnie należy ostrożnie włożyć nowy pasek do napędu, obracając go aż do momentu, gdy wejdzie do napędu.
100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75