Kategorie

Świeca żarowa
 (6 produktów)
Showing 1 - 6 of 6 items

Świeca żarowa do samochodu bez prawa jazdy

Szczególnie ważną rolę odgrywa instalacja elektryczna w pojeździe bez prawa jazdy. Wśród elementów tego systemu podstawowe znaczenie mają świece żarowe. Świece żarowe są kluczowymi elementami układu zapłonowego każdego silnika. Ułatwiają one rozruch pojazdów z tego typu układem mechanicznym i zapobiegają powstawaniu pewnych problemów. Dlatego należy je wybierać ostrożnie i zwracać na nie szczególną uwagę. Nessycar pomoże Ci w tym zakresie. Tutaj znajdą Państwo szeroki wybór świec żarowych o sprawdzonej jakości. Produkty te, które są dostosowane do różnych modeli wózkiNaturalnie, zostaną Państwu zaoferowane niezwykle atrakcyjne stawki.

Znaczenie wysokiej jakości, odpowiednich świec żarowych

Jak wspomniano powyżej, świece żarowe odgrywają ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu Państwa samochodu. Ułatwiają one uruchomienie samochodu i poruszanie się po mieście. Wynika to z faktu, że każdy silnik wymaga bardzo wysokiej temperatury, aby komora spalania wybuchła, a pojazd ruszył. Świece żarowe rozwiązują ten problem poprzez sztuczne podniesienie temperatury w komorze spalania, dzięki czemu kierowca może uruchomić pojazd bez straty czasu i bez ryzyka jego uszkodzenia.

Dlatego należy zwrócić uwagę na to, czy świece żarowe są odpowiednie i w dobrym stanie, ponieważ świece żarowe, które przejechały ponad 100.000 km należy wymienić. Zaleca się nawet ich jednoczesną wymianę. Dzięki temu cały system pozostaje w równowadze.

Niebezpieczeństwo jazdy z uszkodzonymi lub zużytymi świecami zapłonowymi

Ponieważ elementy silnika są jak różne ogniwa w łańcuchu, usterka jednego z nich jest niebezpieczna nie tylko dla Twojego pojazdu, ale także dla innych użytkowników dróg. Świece żarowe nie są wyjątkiem od tej reguły, a ich awaria może mieć stosunkowo poważne konsekwencje. Począwszy od prostych trudności z uruchomieniem wózka po uszkodzenia pojazdu. W tym ostatnim przypadku, nie tylko będzie osobiście niewygodne przez sytuację, ale może nawet niewygodne innych, ponieważ Twój pojazd będzie produkować szkodliwe opary.

Dlatego radzimy Państwu przyjąć odpowiedzialną postawę i zoptymalizować swój komfort poprzez wyposażenie się w wysokiej jakości świece zapłonowe dostosowane do Państwa pojazdu. Zachowuj się więc jak świadomy kierowca i wybierz jakość, kupując już teraz w naszym sklepie internetowym. Czekają tam na Ciebie przedmioty nadające się do najróżniejszych wózków. Wybierz Nessycar jako swojego dostawcę i skoncentruj się na drodze, wyłącznie na drodze.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75