Kategorie

Bateria
 (2 produktów)
Showing 1 - 2 of 2 items

Akumulator do samochodu bez prawa jazdy

Akumulator jest jednym z najistotniejszych elementów samochodu bez prawa jazdy. To właśnie ona dostarcza niezbędnej energii elektrycznej, której samochód potrzebuje do normalnego funkcjonowania. A jak wiadomo, nowe modele pojazdów bardzo potrzebują energii, ponieważ są wyposażone w takie części jak system anty-startowy, system Start/Stop, deska rozdzielcza itp. Bez akumulatora Twój samochód nie byłby w stanie pracować. Aby nie pozostać bez środka transportu, ważne jest, aby wykryć oznaki ostrzegawcze martwego lub umierającego akumulatora. Tak więc, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zdiagnozować awarię akumulatora samochodowego.

Awarie akumulatora w samochodzie bez licencji

Nie zawsze łatwo jest zauważyć awarię akumulatora. Ale aby Ci pomóc, oto kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, szukając wadliwej baterii.

Samochód nie chce zapalić

Czy bezskutecznie próbujesz uruchomić samochód? Czy przekręciłeś kluczyk w stacyjce kilka razy bezskutecznie? Czy silnik nie uruchamia się? Takie sytuacje mogą być spowodowane awarią baterii. Należy pamiętać, że taka awaria zawsze będzie miała wpływ na uruchomienie samochodu bez prawa jazdy. Ale trudności z uruchomieniem nie zawsze są oznaką złego stanu akumulatora. Może to być również problem z rozrusznikiem lub alternatorem. W każdym razie, jeśli zauważysz, że Twój pojazd ma problemy z uruchomieniem, natychmiast sprawdź stan akumulatora!

Utlenianie strąków

Zaciski akumulatora samochodowego utleniają się, gdy z elektrod wydostaje się niebieska lub zielona piana. Jest to wynikiem odkładania się siarczanu ołowiu, który przyczynia się do spadku wydajności elektrycznej akumulatora. Dlatego awaria akumulatora może być również spowodowana utlenionym stanem zacisków. Jeśli zauważysz którykolwiek lub wszystkie z tych objawów, jest prawdopodobne, że Twój Bateria VSP jest wadliwy. W związku z tym musisz go jak najszybciej wymienić, ryzykując utratę swojego małego klejnotu na dobre.

Wysokiej jakości części zamienne do Twojego samochodu bez licencji

Samochody bez licencji są znane z tego, że ich części zamienne są bardzo rzadkie. Bardzo niewiele warsztatów oferuje części wysokiej jakości. Jeśli tak się stanie, będzie się to wiązało z niewiarygodnie wysokimi kosztami. Nadszedł czas, abyś to Ty przejął inicjatywę: z Nessycar sam znajdź część, której potrzebuje Twój samochód! Oferowane tutaj elementy to części wysokiej jakości, które są kompatybilne z Twoim samochodem bez licencji. Więc nie wahaj się dać drugą młodość do swojego małego klejnotu! Ogranicz ryzyko wypadków na drodze, wymieniając zużyty akumulator na część o równie dobrej jakości jak oryginalny!

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75