Kategorie

Commodo

Commodo za samochód bez prawa jazdy

Właśnie wsiadłeś do swojego samochodu, odpalasz go i masz zamiar wyjechać na drogę. Lewa ręka obsługuje dźwignię, która pozwala umieścić kierunkowskaz: ta dźwignia jest commodo samochód bez licencji!

Połączenie między Tobą a innymi pojazdami

Włączanie kierunkowskazów nie jest jednak jedyną funkcją kierownicy. W rzeczywistości, kierunkowskaz jest skrzynką komunikacyjną pomiędzy Tobą a innymi kierowcami, rowerzystami i przechodniami, których spotykasz na swojej drodze. Pozwala Ci wybrać, kiedy chcesz widzieć lub być widzianym oraz wskazywać zmiany kierunku. W Nessycar możesz nabyć model commodo dla swojego samochodu bez prawa jazdy, który pozwoli Ci na:

  • Przekręć kierunkowskaz w lewo lub w prawo,
  • Włącz światła postojowe (lub światła nocne),
  • Włącz światła mijania (lub kody),
  • Włącz światła drogowe (lub pełne światła),
  • Włącz światła przeciwmgielne (przednie i tylne).

/

Jest to jedna z najczęściej używanych części podczas jazdy samochodem bez prawa jazdy. Dlatego tak ważne jest, aby kierownica była w idealnym stanie technicznym. Znajdź tutaj modele commodo w najlepszych cenach, które będą pasować do wielu modeli. vsp Aixam, Ligier, Jdm, Chatenet

Twoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych osób

Na drodze, bezpieczeństwo jest istotnym aspektem korzystania z samochodu bez licencji. Bezpieczeństwo obejmuje dwie rzeczy: Ciebie, jako kierowcę, oraz Twój pojazd. Jeśli chodzi o Twój pojazd, bezpieczeństwo to nie tylko kwestia prawidłowego działania silnika, hamulców czy układu kierowniczego. W rzeczywistości wygoda samochodu pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa podróży na następujące sposoby:

  • Inni kierowcy nie są zaskoczeni Twoją zmianą kierunku jazdy, jeśli zasygnalizujesz ją włączając kierunkowskaz.
  • W nocy lub w ciągu dnia, gdy widoczność jest ograniczona z powodu mgły lub silnego deszczu, włączenie różnych typów reflektorów (światła postojowe, światła mijania, światła drogowe lub przeciwmgielne) pozwala nie tylko widzieć drogę, ale także być widocznym dla innych pojazdów.

Prawidłowe funkcjonowanie wygody samochodu bez prawa jazdy jest więc aspektem, który w żaden sposób nie może być traktowany lekko.

Uszkodzone commodo... Grzywna wisząca nad głową...

Oczywiście, bezpieczeństwo fizyczne jest najważniejszym powodem posiadania doskonale działającego samochodu... Ale z drugiej strony, nikt nie lubi być karany! Nieprawidłowo działające reflektory lub kierunkowskazy są podstawą do otrzymania mandatu. Dlatego, jeśli jedna z funkcji kierownicy Twojego samochodu jest uszkodzona, nie trać czasu: wymień ją! Twój portfel będzie Ci wdzięczny.

Nessycar radzi, aby regularnie sprawdzać poprawność działania wszystkich funkcji komodo swojego pojazdu, aby mieć pewność, że jeździsz w najlepszych warunkach za kierownicą samochodu bez prawa jazdy.

Więcej

There are 2 products.

Showing 1 - 2 of 2 items