Kategorie

Trójkąt
 (47 produktów)

Samochód w trójkącie bez prawa jazdy

Strona trójkąt zawieszenia jest ważnym elementem w obsłudze pojazdu. Element ten stanowi połączenie pomiędzy piastą koła a podwoziem pojazdu. Ta część wymaga szczególnej uwagi, w złym stanie może powodować przedwczesne zużycie opon, pogorszenie przyczepności na drodze, zwłaszcza na krętych drogach lub podczas nagłego hamowania. W najgorszym przypadku zużycie może doprowadzić do całkowitego pęknięcia części.

Charakterystyka trójkąta dla samochodu bez prawa jazdy

Samochody bez prawa jazdy są również wyposażone w trójkąty zawieszenia. Podobnie jak w przypadku zwykłego samochodu, odgrywają one istotną rolę w prowadzeniu pojazdu. Nawet przy prędkości 45 km/h siły działające na tę część mogą być znaczne. Dlatego ważne jest dla bezpieczeństwa Twojego i innych użytkowników dróg, aby te z Twojego samochodu bez licencji były w dobrym stanie. Dobre trójkąty w dobrym stanie nie tylko zapewnią Ci czyste i skuteczne hamowanie, ale także spowolnią zużycie opon, klocków hamulcowych i zawieszenia. Wysokiej jakości wahacz zawieszenia minimalizuje również propagację wstrząsów z drogi do całego przedziału pasażerskiego. W ten sposób komfort pasażerów i kierowcy w pojeździe jest optymalny poprzez tłumienie przenoszenia wstrząsów spowodowanych wybojami lub nierównościami drogi.

Rozwiązanie dla wszystkich modeli samochodów bez prawa jazdy

Niezależnie od modelu samochodu znajdziesz tutaj trójkąt zawieszenia, którego potrzebujesz! Trójkąt Aixam, Mikrosamochód, Ligier, Chatenet, Jdm, Minautolub nawet Bellier. Najważniejsze marki samochodów bez licencji są reprezentowane w sklepie. Wystarczy kilka kliknięć, aby zamówić bezlicencyjny trójkąt samochodowy pasujący do Twojego modelu.

Pamiętaj, aby sprawdzić wsporniki zawieszenia

W niektórych przypadkach konieczna jest wymiana wahaczy, ponieważ są one istotnym ogniwem w układzie zawieszenia. Po wstrząsie należy bezwzględnie sprawdzić, czy wahacze nie są uszkodzone, a więc czy nie są wypaczone, pęknięte lub nawet złamane. W przypadku złamania ręki pojazd nie nadaje się do użytku przed naprawą. W przeciwieństwie do pojazdu, który wymaga prawa jazdy, samochód bez prawa jazdy nie wymaga żadnej kontroli technicznej.

Chociaż jest to korzystne, może być problematyczne, ponieważ czasami możesz nie zdawać sobie sprawy, że część Twojego pojazdu jest wadliwa. Pamiętaj więc, aby regularnie sprawdzać lub zlecać sprawdzenie stanu zużycia pojazdu. Zachowaj szczególną czujność po wstrząsie lub innym zdarzeniu, które każe Ci wątpić w bezpieczeństwo Twojego samochodu. Opony i cały układ zawieszenia to elementy, których nie należy lekceważyć, gdyż gwarantują one dobre wrażenia z jazdy, optymalną przyczepność do drogi i zwiększone bezpieczeństwo.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75