Kategorie

Kołyska silnika
 (32 produktów)

Kołyska silnikowa dla samochodu bez licencji

Postępowanie samochód bez licencji zakłada pewną wiedzę z zakresu mechaniki. Kołyska silnika jest kawałkiem metalu, który łączy podstawowe elementy Twojego pojazdu: amortyzator, zbiornik i silnik. Chroni on w szczególności silnik. Jest to zatem element o pierwszorzędnym znaczeniu, który musi być starannie dobrany i pielęgnowany.

Kiedy należy wymienić podstawkę pod silnik?

Do wymiany kołyski silnika dochodzi zazwyczaj po wypadku lub np. uderzeniu w krawężnik. Odkształcenie kołyski prowadzi do wady geometrycznej podwozia, obserwuje się nieprawidłowe zużycie opon, trudności w utrzymaniu toru jazdy, słabą przyczepność do drogi, a nawet nadmierne zużycie paliwa. Nie można wykluczyć, że jeśli kołyska ulegnie odkształceniu, wpłynie to również na elementy zawieszenia. Po wymianie kołyski konieczne jest sprawdzenie i wyregulowanie równoległości.

Korozja kołyski silnika może również spowodować, że użytkowanie pojazdu stanie się niebezpieczne. Jeśli w Państwa samochodzie pojawią się ślady rdzy, należy pilnie wymienić kołyskę silnika. Pęknięcie kołyski doprowadzi do deformacji struktury pojazdu z konsekwencjami, jakie można sobie wyobrazić na drodze.

Wybierz solidne, łatwe w utrzymaniu łóżeczko dziecięce

Podczas gdy prowadzenie samochodu bez prawa jazdy nie jest bardzo ryzykowne, wytrzymałość Twojej kołyski gwarantuje bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Kołyska jest kluczową częścią Twojego vsp która chroni jego silnik i zapewnia montaż jego istotnych części. Niezależnie od tego, czy naprawiasz swoją kołyskę samodzielnie, czy zatrudniasz lepszego fachowca, upewnij się, że część jest wysokiej jakości. Szczególnie popularne są stalowe kołyski do silników. Można je nawet znaleźć z drugiej ręki. Nessycar oferuje Państwu niezawodne i odporne na wstrząsy kołyski w najlepszej cenie.

Zaleca się serwisowanie pojazdu co roku lub po przejechaniu 5000 km. Z tego powodu lepiej jest kupić kołyskę, która jest łatwa w utrzymaniu. Te ostatnie są szczególnie narażone na korozję. Można zaopatrzyć się w odpowiednie produkty. Modele oferowane przez Nessycar są zaprojektowane tak, aby były odporne na korozję. Jeśli odgłosy powtarzają się np. po stronie pasażera, najprawdopodobniej uszkodzona jest podstawka silnika. Jeśli spawanie może być skuteczne, wskazane jest, aby przejść do szybkiego przeglądu pojazdu w specjalistycznym centrum serwisowym.

Twój komfort za kierownicą

Zawieszenie pojazdu i komfort za kierownicą zależą w dużej mierze od wyboru kołyski. Przyjemność z jazdy jest oczywiście gwarancją bezpieczeństwa i komfortu. Części oferowane przez Nessycar dają Twojemu pojazdowi doskonałe zawieszenie i pewność spokojnej jazdy. Wysokiej jakości podstawka pod silnik poprawia właściwości jezdne Twojego samochodu. Łączy on w sobie najważniejsze części pojazdu. Jest to rama Twojego pojazdu. Uchwyty Nessycar są specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić jazdę samochodem.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75