Kategorie

Mikrosamochódgimbal
 (14 produktów)
Showing 1 - 14 of 14 items

Mikrosamochódgimbal

Marka Microcar jest jedną z emblematycznych postaci w świecie samochody bez licencji. Jej reputacja jest niezaprzeczalna, biorąc pod uwagę jakość jej pojazdów i części zamiennych. Jednym z nich jest wał kardana. Jest on kluczowym elementem urządzenia zwanego "wałem transmisyjnym". Wał ten składa się z zestawu części mechanicznych, które umożliwiają poruszanie się pojazdu. Jeśli jednak jest on narażony na kurz, wycieki oleju lub spaliny, może się zdarzyć, że wał kardana Państwa VSP pogarsza się. W tym przypadku jego wymiana jest pilna, pod groźbą unieruchomienia. Dlatego, jeśli szukasz wału kardana kompatybilnego z Twoim Microcar, nie wahaj się i wybierz z gamy produktów oferowanych przez Nessycar!

Znaczenie wału kardana Microcar

Wał Kardana Microcar jest niezbędny do eksploatacji Twojego samochodu bez prawa jazdy. Powszechnie nazywany przegub kardanaJest to część, która zapewnia ruch kół. Innymi słowy, po zmianie biegu wzrasta moc silnika. Jest ona przenoszona na koła napędowe. W przypadku pojazdu z napędem na przednie koła napęd ten jest przenoszony na dwa koła tylne. Sytuacja wygląda inaczej w przypadku pojazdu z podwójnym napędem (przednim i tylnym). Ruch nadawany przez silnik jest przenoszony przez wały napędowe na wszystkie cztery koła. W każdym przypadku połączenie wałów jest zapewnione przez przegub kardana, kluczową część tego urządzenia. Rozumieją Państwo, że ewentualna awaria tej części może być szkodliwa dla całego mechanizmu, dlatego tak ważne jest, aby nowy przegub uniwersalny Microcar był w dobrym stanie. Ten produkt można znaleźć w Nessycar, Twoim wiernym partnerze w łatwym prowadzeniu samochodów bez prawa jazdy. Znajdziesz tutaj różne typy wałów kardana do wyboru w zależności od modelu Twojego Mikrosamochód.

Jak rozpoznać, że wał kardana wymaga wymiany?

Nie będąc mechanikiem, zapewne zastanawiasz się, jak wykryć uszkodzony wał kardana. W rzeczywistości istnieją znaki, których nie da się pomylić! Można je rozpoznać zarówno w momencie ruszania, jak i podczas pokonywania zakrętu. Rzeczywiście, w tych momentach można usłyszeć stukanie i odgłosy tarcia. Aby uniknąć tego typu problemów, zawsze sprawdzaj stan mieszków przegubu uniwersalnego swojego wózka! Następnie, w razie problemu, zamontuj nowy przegub uniwersalny, część kompatybilną z Twoim Microcar! Aby to zrobić, możesz wybrać spośród wszystkich naszych dostępnych pozycji. Aby służyć Państwu lepiej, Nessycar ma uprzywilejowane relacje z Microcar, aby zagwarantować Państwu to, co najlepsze.

Niektóre czynniki zużycia wału kardana

Odporność wału kardana Microcar jest pewna, ponieważ marka ta stawia przede wszystkim na jakość swoich produktów. Można zatem przejechać około 100 000 km zanim rozważy się wymianę części. Aby jednak tak się stało, kilka środków ostrożności z Państwa strony nie jest zbyteczne. Z pewnością mocne przyspieszenia i nadmierne używanie skrzyni biegów są szkodliwe dla wału. Dlatego im lepiej jeździsz, tym większe masz szanse na utrzymanie części przez długi czas.

Aby uniknąć przedwczesnego uszkodzenia przegubu uniwersalnego, należy unikać niesprawnych amortyzatorów. Oczywiście marka dba o to, aby produkować swoje wały z uwzględnieniem wszystkich zagrożeń, na jakie mogą być narażone. Aby ograniczyć ryzyko zużycia lub wymienić uszkodzony wał, Nessycar, specjalista w dziedzinie samochodów bez prawa jazdy, otwiera przed Państwem swoje drzwi. Dokonaj wyboru wału kardana Microcar zgodnie z modelem swojego pojazdu!

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75