Kategorie

Wał kardana Ligier
 (24 produktów)
Showing 1 - 24 of 24 items

Wał kardana Ligier

Ligier to francuski producent, którego specjalnością jest samochód bez prawa jazdy, czyli lekko zbudowany pojazd, który nie wymaga posiadania prawa jazdy. Wśród wszystkich części niezbędnych do dobrego funkcjonowania pojazdu znajduje się wał kardana. Wał Kardana jest istotną częścią samochodu bez licencji i musi być zawsze w dobrym stanie, ponieważ jego rolą jest zapewnienie połączenia między silnikiem a kołami pojazdu. Oznacza to, że ruch obrotowy kół jest od niego całkowicie zależny. Dlatego należy go wymienić, gdy tylko ulegnie uszkodzeniu. Ta część jest dostępna w Nessycar. Ale przed ogłoszeniem alarmu, zawsze trzeba wykryć kilka znaków, które zapowiadają możliwe anomalie.

Jakie są oznaki uszkodzonego wału?

Na krótko przed awarią pojawiają się zwykle sygnały ostrzegawcze. Powinieneś być w stanie je zidentyfikować. Ogólnie rzecz biorąc, awaria wału napędowego objawia się ostrym i ciągłym klekotaniem podczas każdego skrętu, ale także podczas uruchamiania pojazdu. Również odgłosy i szmery, które słyszysz np. podczas wykonywania skrętu, powinny Cię zaalarmować.

Objawy te wskazują na problem z kardanem. Aby sprawdzić, z której strony pojawia się problem, można obrócić pojazd i jechać w jednym kierunku, a następnie w drugim. Po wykryciu problemu, nie wahaj się wymienić uszkodzonego wału na część Ligier, kompatybilną z modelem Twojego pojazdu bez licencji! Aby pomóc Ci w tym procesie, Nessycar oferuje szeroką gamę części zamiennych do Ligier. W tym sensie umożliwiamy Państwu korzystanie z wielu zalet i z ciągle odnawianej technologii marki.

Średnia żywotność wału kardana

Technicznie rzecz biorąc, czas istnienia wału napędowego zależy od częstotliwości użytkowania pojazdu. Zależy to również od stylu jazdy użytkownika. Nierzadko jednak wałek napędowy ulega uszkodzeniu po przejechaniu 100.000 kilometrów. Może się również zdarzyć, że część po prostu się zepsuje, z tego czy innego powodu. Należy pamiętać, że jeśli jesteś przyzwyczajony do jazdy po nierównym terenie, możliwe jest, że wał napędowy zepsuje się znacznie szybciej, nawet jeśli Ligier jest znany z produkcji pojazdów przystosowanych do wszystkich rodzajów terenu.

Jednak najczęstszą przyczyną zużycia wału napędowego jest jazda z amortyzatorami w złym stanie technicznym. Jeśli twój Wał Kardana VSP zakończył swój żywot, Nessycar oferuje Państwu części zamienne do Ligier. Są one autentyczne, wytrzymałe i dostosowane do Twojego samochodu bez licencji.

Części zamienne zawsze dostępne

Awaria wału napędowego Ligier może mieć poważne konsekwencje. I już wiesz, że aby im zapobiec, lepiej jest zaopatrzyć się w nową część. Jednak najtrudniejsze dla właścicieli samochodów bez licencji jest znalezienie zamiennika o równie dobrej jakości jak część oryginalna. Dlatego właśnie Nessycar jest ich najbardziej wiarygodnym partnerem jako specjalista w dziedzinie samochodów bez licencji. W tym zakresie ściśle współpracujemy z firmą Ligier. Oznacza to, że wszystkie oferowane przez nas produkty Ligier są najwyższej jakości. Wybierane są tylko najsilniejsze części. Co więcej, będą one kompatybilne z Twoim samochodem Ligier. Z naszym wałem kardana Ligier, możesz być pewien, że będziesz jeździł przez długi czas, bez żadnych zmartwień.

Skupiamy się na dostępności i przystępności produktów. Jeśli potrzebujesz nowego wału Kardana Ligier w dobrym stanie do swojego samochodu, możesz zamówić go teraz.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75