Kategorie

Aixamgimbal
 (13 produktów)
Showing 1 - 13 of 13 items

Aixamgimbal

Wał kardana jest częścią, która interweniuje w procesie przekazywania mocy z silnika na koła napędowe samochodu bez licencji. Jest to niezbędna część samochodu tego typu. Z tego powodu ważne jest, aby go chronić i zapewnić, że jest zawsze doskonale funkcjonalny. Jednak nie jest łatwo wytrzymać zużycie przegubu uniwersalnego przez czas, a nawet kilka silnych wstrząsów. Oznacza to, że nie jest wykluczone, że wałek kardana po pewnym czasie użytkowania ulegnie zużyciu. W takim przypadku lepiej jest kupić nowy wał napędowy Aixam. Ale najpierw, czy można wykryć problem z wałem napędowym? To jest pytanie.

Jak rozpoznać uszkodzenie wału kardana Aixam?

Nierzadko zdarza się, że wał kardana Aixam pęka nagle, bez żadnych oznak ostrzegawczych. Zasadniczo, jakiś czas przed wystąpieniem awarii, pewne oznaki pozwalają zorientować się, że samochód rzeczywiście ma problem. Ogólnie rzecz biorąc, uszkodzony wał kardana objawia się odgłosami klekotania, które występują stale podczas obracania lub uruchamiania samochodu. Ponadto, jeśli słyszysz odgłosy podczas skrętu, na przykład, może to być, że wał napędowy jest rzeczywiście uszkodzony. Generalnie zaleca się wymianę wału napędowego Aixam po przejechaniu 100.000 kilometrów. W tym czasie część jest już zużyta i osiągi pojazdu nie są już optymalne. Tak więc, jeśli widzisz którykolwiek z tych znaków, właściwym rozwiązaniem jest, aby przejść do wymiany tego wału napędowego, ponieważ jest najprawdopodobniej uszkodzony.

Kup dobrej jakości gimbal!

Jak już wiesz, wał napędowy w złym stanie zmniejsza wydajność Twojego samochodu bez licencji. Taka sytuacja naraża Cię nawet na pewne niebezpieczeństwa. Jeśli zdecydowałeś się na całkowitą zmianę części, jak sugerowaliśmy powyżej, dużym wyzwaniem jest często jej znalezienie. W istocie, części samochodowe Aixam bez licencji są szczególnie rzadkie na rynku motoryzacyjnym. Nessycar, specjalista w dziedzinie samochodów bez prawa jazdy, stawia jednak na wysoką jakość swoich produktów. Z tymi częściami gwarancja jest pewna. W rzeczywistości przeszły one szereg testów wydajnościowych, które gwarantują ich odporność na najtrudniejsze próby. Wybierając wał kardana Aixam do swojego samochodu w Nessycar możesz zyskać wszystko, ponieważ oprócz tego, że jest on niezawodny i wytrzymały, pasuje idealnie do Twojego VSP. Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty i odzyskaj sprawność swojego samochodu!

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75