Kategorie

Płyn hamulcowy
 (4 produktów)
Showing 1 - 4 of 4 items

Płyn hamulcowy dla samochodów bez licencji

We wszystkich pojazdach mechanicznych, nawet w samochodach bez prawa jazdy, stosuje się hydrauliczny płyn hamulcowy. Od tego zależy prawidłowe funkcjonowanie pojazdu i bezpieczeństwo pasażerów. Na Nessycar, znajdź odpowiednią referencję płynu hamulcowego dla swojego samochodu bez licencji.

Odpowiedni płyn hamulcowy dla samochodu bez prawa jazdy

Płyn hamulcowy w samochodzie, nawet w samochodzie bez prawa jazdy, powinien być wymieniany co 50 000 km lub po 2 latach. Po tym okresie skuteczność hamowania znacznie spada, zwłaszcza jeśli w układzie hydraulicznym występują nieszczelności lub ma on kontakt z materiałem narażonym na działanie wilgoci. Wymiana blokady jest zatem istotną kwestią bezpieczeństwa. Jest to tym bardziej istotne w przypadku samochodu używanego na co dzień.

Na Nessycar właściciele samochodów bez prawa jazdy znajdą referencje do Płyn hamulcowy VSP dowolnej marki. Niezależnie od tego, czy prowadzisz Ligiera Mikrosamochóda Bellier lub AixamPłyny hamulcowe Nessycar zostały dobrane tak, aby były kompatybilne z układami hydraulicznymi kilku modeli samochodów bez prawa jazdy. Spełniają one normy ISO, FMVSS, SAE i AFNOR. Przede wszystkim, znajdziesz odpowiedni płyn dla wydajności, której szukasz.

Czy Twój samochód ma układ hamulcowy DOT 2? Czy jeździsz pojazdem z systemem ABS i dlatego potrzebujesz płynu hamulcowego DOT 4 lub wyższego? Referencje oferowane przez Nessycar spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Znajdź odpowiedni płyn hamulcowy dla swojego samochodu na Nessycar

Formula, HOPE, Hayes, Grimeca, Coda, Shimano, Kaelig Motorsport... znajomość tych marek płynów hamulcowych jest bezużyteczna, jeśli nie opanujesz układu hydraulicznego zamontowanego we własnym samochodzie. Czy Twój pojazd jest wyposażony w system ABS? Z jakiego materiału wykonane są uszczelki w hydraulicznym układzie hamulcowym? Jaka jest marka hamulców? Na te wszystkie pytania warto zwrócić uwagę przed dokonaniem wyboru z katalogu Nessycar. Dlatego bardzo ważna jest znajomość właściwości oryginalnego płynu hamulcowego Twojego samochodu.

Istnieje kilka punktów, które zasługują na szczególną uwagę, począwszy od temperatury wrzenia mokrego płynu hamulcowego w samochodzie. Idea jest prosta: im wyższa temperatura wrzenia, tym lepszy produkt. Ważnymi kryteriami są również stopień nieściśliwości i płynności. Następnie należy sprawdzić, czy płyn zawiera inhibitory utleniania lub korozji, a więc nie atakuje lub atakuje w bardzo niewielkim stopniu układ hydrauliczny.

Istotna jest również kompatybilność płynu z uszczelkami hamulcowymi samochodu. Na koniec należy upewnić się, że formuła bazy płynu jest odpowiednia dla hydraulicznego układu hamulcowego. Płyny na bazie glikolu nie mieszają się np. z płynami silikonowymi lub mineralnymi. Oznacza to, że płyny syntetyczne DOT 2, 3 i 4 są mieszalne ze sobą, ale nie zmieszają się z płynem DOT 5, który jest na bazie silikonu. Te kilka wskazówek pomoże Ci łatwo znaleźć płyn hamulcowy vsp na Nessycar.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75