Kategorie

Klocki hamulcowe
 (19 produktów)
Showing 1 - 19 of 19 items

Klocki hamulcowe dla samochodów bez licencji

Klocki hamulcowe w samochodzie bez prawa jazdy są niezbędne do jego funkcjonowania. W rzeczywistości są one zwornikiem całego układu hamulcowego. Proces zwalniania i całkowitego zatrzymania samochodu jest automatycznie inicjowany przez kontakt klocków z tarczami hamulcowymi. W przypadku awarii są one narażone na wstrząsy i wysokie temperatury, które mogą je uszkodzić. Regularne sprawdzanie ich stanu pozwala zastanowić się nad dokładnym momentem ich wymiany, zanim uszkodzenia staną się poważniejsze. Czy jesteś w stanie rozpoznać usterkę klocków hamulcowych?

Niezbędne części dla Twojego pojazdu

Klocek hamulcowy składa się z dwóch części: podstawy z blachy stalowej i materiału ciernego. Ten ostatni składa się z kilku elementów, które są albo metaliczne, albo mogą być wykonane z materiałów organicznych. To właśnie ten ostatni element będzie decydował o trudności lub braku trudności w hamowaniu samochodu. Nawet jeśli prędkość samochodu bez prawa jazdy jest ograniczona do 45 km/h, ważne jest dobre hamowanie. Dlatego ważne jest, aby regularnie sprawdzać klocki hamulcowe, aby zapobiec ryzyku wypadku. Ważne jest, aby podczas serwisowania pojazdu sprawdzić stan przednich i tylnych klocków hamulcowych. Można to zrobić poprzez upewnienie się, że poziom płynu hamulcowego jest wystarczający, co powinno dać Ci ogólne pojęcie o stanie klocków hamulcowych. Jeśli poziom płynu hamulcowego nie jest wystarczająco wysoki, należy rozważyć sprawdzenie go przez profesjonalistę i w razie potrzeby wymianę.

Zalecamy, aby zrobić to jak najszybciej, ponieważ zużyte klocki hamulcowe mogą uszkodzić układ hamulcowy. Jeśli klocki hamulcowe są zbyt mocno zużyte, mogą spowodować uszkodzenie tarcz hamulcowych, co może doprowadzić do utraty panowania nad pojazdem podczas jazdy.

Jakie są najczęstsze usterki klocków hamulcowych?

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli przebieg Twojego samochodu wynosi od 10 000 do 30 000, powinieneś poważnie rozważyć zakup nowych klocków hamulcowych! Oczywiście wszystko zależy od tego, jak często samochód jest używany. Gdy te części są w złym stanie, konsekwencje mogą być dramatyczne: wypadki drogowe spowodowane złym hamowaniem. Uniknij tego rodzaju katastrofy i wymień klocki hamulcowe zanim zauważysz jakiekolwiek usterki! Oznaki ostrzegawcze usterek mogą być następujące:

  • Mniej skuteczne hamowanie;
  • Piszczy podczas zwalniania;
  • Nadmierne wibracje podczas jazdy;
  • Uszkodzone płyty itp.

Wszystkie te zjawiska wskazują, że klocki hamulcowe są w złym stanie. Aby je wymienić, zdecyduj się na części wysokiej jakości, oryginalne produkty, takie jak te, które oferujemy!

Dlaczego warto kupić od Nessycar?

Szukasz wysokiej jakości, wydajnych klocków hamulcowych VPS? Jesteś we właściwym miejscu. Nessycar oferuje gamę klocków hamulcowych do samochodów bez prawa jazdy odpowiadających różnym modelom samochodów bez prawa jazdy. Dlatego możesz zwrócić się do Nessycar po niezawodny układ hamulcowy, który zapewni Ci bezpieczeństwo na drodze. Zespół Nessycar jest do Państwa dyspozycji, aby poprowadzić Państwa podczas zakupów i odpowiedzieć na pytania. Nessycar gwarantuje dostawę części wysokiej jakości, zgodnie z modelem Państwa pojazdu. Nie zwlekaj więc dłużej i zamów klocki hamulcowe do samochodów bez prawa jazdy na naszej stronie internetowej.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75