Kategorie

Szyba przednia Aixam
 (16 produktów)
Showing 1 - 16 of 16 items

Szyba przednia Aixam

Samochody bez prawa jazdy są kompaktowe, wygodne i bardzo bezpieczne, zwłaszcza te od takich marek jak Aixam. Jeśli więc na przykład pęknie lub zarysuje się przednia szyba, znalezienie odpowiedniej części zamiennej jest niezbędne. W Nessycar, za pomocą kilku kliknięć, znajdziesz odpowiednią szybę przednią dla Twojego VSP Aixam.

Przednie szyby do wszystkich modeli Aixam

Znalezienie przedniej szyby Aixam na Nessycar jest bardzo proste. Znajdziecie tu Państwo wybór szyb przednich i szyb do samochodów bez prawa jazdy w całości poświęconych marce powstałej w 1983 roku. Masz dostęp do wszystkich rodzajów szyb, których potrzebujesz do swojego VSP: laminowana szyba przednia, lusterka, szyby boczne i tylna. Części zamienne dystrybuowane przez Nessycar skrupulatnie przestrzegają standardów bezpieczeństwa i komfortu, tak drogich dla Aixam. Przednie szyby w naszym katalogu wykonane są w zależności od modelu z laminowanego szkła lub szkła warstwowego. Niektóre z nich są atermiczne, inne wyposażone są w grawerowanie antykradzieżowe.

Ważna uwaga, Nessycar stale aktualizuje swój katalog szyb przednich Aixam. Możesz znaleźć model zamienny kompatybilny z Twoim samochodem bez licencji. Czy jeździsz modelem z gamy Vision, czy nowszym pojazdem z gamy Sensation i Minauto? Masz problem ze znalezieniem odpowiedniej szyby przedniej do swojego City Evo lub Aixam Roadline? Znajdź wszystkie szyby przednie do Aixam VSP na Nessycar tutaj i szybko dowiesz się, czy część, której potrzebujesz, jest tutaj.

Kiedy należy wymienić przednią szybę Aixam?

Decyzja o wymianie szyby czołowej w Wózek Aixam nie należy traktować lekceważąco. Ta część odgrywa istotną rolę w funkcjonalności i bezpieczeństwie Twojego pojazdu. Szyba przednia stanowi dodatkową ochronę dla pasażerów i kierowcy w przypadku uderzeń i kolizji. Wszystkie zamienne szyby przednie w Nessycar spełniają wysokie standardy bezpieczeństwaAixam, w tym mocowanie, krzywiznę, grubość i skład. Szyba przednia pozostaje niezawodna, jeśli zachowuje te pierwotne właściwości i nie naraża kierowcy lub pasażera na ryzyko pęknięcia, rozbicia szkła lub niespodziewanej eksplozji.

Jednak nawet najmocniejsze szyby przednie nie są w stanie wytrzymać najsilniejszych uderzeń i innych sił zewnętrznych. Dlatego należy regularnie sprawdzać stan szyb, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem Aixam. Lekkie uderzenie, które pozostawia niewielki ślad, nie jest wystarczającym powodem do wymiany. Z reguły wystarcza niewielka naprawa za pomocą żywicy. Należy jednak rozważyć wymianę szyby przedniej Aixam, jeśli posiada ona więcej niż trzy ślady uderzeń lub jeśli przynajmniej jedno z nich zakłóca pole widzenia kierowcy. Podobnie, wymiana jest nieunikniona w przypadku pęknięcia przedniej szyby. Nessycar oferuje sprzęt i akcesoria, takie jak kleje, które będą przydatne, jeśli zdecydujesz się na samodzielną wymianę przedniej szyby. Nic jednak nie może równać się z wymianą dokonaną przez wykwalifikowanego i doświadczonego specjalistę.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75