Kategorie

Przednia szyba Ligier
 (13 produktów)
Showing 1 - 13 of 13 items

Przednia szyba Ligier

Szukasz przedniej szyby Ligier do swojego samochód bez licencji ? Jeśli Twoja przednia szyba została uszkodzona w wyniku uderzenia, niezależnie od tego, czy musisz ją całkowicie wymienić, czy tylko naprawić, w naszym sklepie znajdziesz produkt, którego potrzebujesz, w bezkonkurencyjnej cenie. Odkryj całą gamę produktów Ligier w częściach zamiennych dostępnych w Nessycar i skorzystaj z naszych porad i doświadczenia dla Twojego samochodu bez licencji.

Wszystko, co musisz wiedzieć o przedniej szybie Ligier swojego samochodu bez licencji

Dla różnych modeli Wózki LigierW Nessycar znajdziesz odpowiednią dla siebie szybę przednią w cenie niższej niż u konkurencji. Wszystkie posiadają pełną homologację zgodną z normami europejskimi, dla niezawodnych urządzeń wykonanych z materiałów wyselekcjonowanych ze względu na ich jakość. Gwarantują one nie tylko doskonałą widoczność, ale są również doskonale odporne na wibracje i zmiany temperatury.

Wszystkie te grube szklane ściany zapewniają doskonałą widoczność, nawet podczas deszczu. Składają się z dwóch tafli szkła obramowanych folią PVB (Polyvinyl Butyral), dzięki czemu są bardzo wytrzymałe na wibracje. Wreszcie, są one zaprojektowane tak, aby wytrzymać różne zmiany temperatury, latem i zimą, co gwarantuje komfort podczas podróży.

Nasza rada dotycząca montażu szyby czołowej

Ponieważ uszkodzona szyba unieruchamia zarówno pojazd, jak i jego kierowcę, robimy wszystko, aby jak najszybciej wysłać do Państwa produkt. Chcesz naprawić lub wymienić przednią szybę w swoim samochodzie Ligier bez konieczności udawania się do warsztatu? W tym przypadku należy wiedzieć, że są one bardzo proste i szybkie w instalacji!

Do wykonania tej operacji wystarczy drut fortepianowy, środek odtłuszczający i klej do szyb. Operacja ta, o średnim stopniu trudności, może być wykonana w ciągu zaledwie dwóch godzin. Najlepiej, gdy w montażu szyby na samochodzie biorą udział dwie osoby. Na koniec należy zachować wszelkie środki ostrożności: przednia szyba musi być przymocowana pasami, a klej musi pozostać na co najmniej 24 godziny, aby można go było zamontować we właściwym miejscu!

Francuska jakość w najlepszej cenie

Francuska grupa produkcyjna Ligier Automobiles oddaje do dyspozycji kierowców całą swoją zaawansowaną technologię przemysłową. Stawiając bezpieczeństwo i niezawodność ponad wszystko, firma z Owernii stawia sobie za punkt honoru prezentowanie najlepszego sprzętu dla VSP, zgodnego z obowiązującymi przepisami i najnowszymi osiągnięciami technicznymi. Świadomy ekologicznych problemów naszych czasów, producent samochodów preferuje stosowanie materiałów pochodzących z recyklingu lub nadających się do ponownego przetworzenia, aby ograniczyć wpływ swoich modeli na środowisko. Zalety te znajdują również odzwierciedlenie w wyglądzie przedniej szyby, najważniejszej części Twojego samochodu bez prawa jazdy!

Wydajność, doświadczenie i jakość produktu, a wszystko to w niskiej cenie: w przypadku wymiany przedniej szyby w Twoim samochodzie Ligier, zaufaj Nessycar! Nie zwlekaj dłużej i złóż zamówienie już teraz, aby jak najszybciej otrzymać swoją nową szybę przednią.

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75