Kategorie

Pasek napędowy Aixam
 (7 produktów)
Showing 1 - 7 of 7 items

Pasek napędowy Aixam

Aixam jest wiodącą marką na europejskim rynku motoryzacyjnym. Jest specjalistą w dziedzinie samochodów bez prawa jazdy, wokół którego od kilkudziesięciu lat wprowadza liczne innowacje. Oprócz konstrukcji pojazdów producent produkuje również wysokiej jakości części zamienne do różnych modeli pojazdów. Jedną z tych części jest pasek wariatora. Czy szukasz paska do swojego VSP ? Nessycar oferuje szeroki wybór części zamiennych Aixam, w tym Paski wariatora. Wszystko, co musisz zrobić, to dokonać wyboru.

Rola paska napędowego

Pasek wariatora Aixam jest bardzo ważnym elementem w działaniu VSP. Zamontowany na układzie składającym się z koła pasowego i pasa, zapewnia przenoszenie ruchu napędzanego przez silnik. Wspomaga on napęd o zmiennej prędkości obrotowej poprzez zwielokrotnienie mocy silnika na wałkach rozrządu. Jednak pomimo doskonałej jakości, pasek musi zostać wymieniony z powodu zużycia, któremu ulega z biegiem czasu (podobnie jak inne części). Zużycie to ma wpływ na prędkość i moc Twojego silnika. wózek. Wydajność tego ostatniego jest obniżona. Aby umożliwić Państwu wymianę tej części, Nessycar oferuje Państwu paski wariatora do Państwa Wózek Aixam należy wybrać w zależności od posiadanego modelu.

Właściwości paska napędowego Aixam

Pasek wariatora Aixam ma swoje specyficzne właściwości. Wykonana z gumy, materiału o doskonałej wytrzymałości, oraz metalowej siatki, część ta jest bezsprzecznie mocna i elastyczna, co jest niezbędne do jej działania. Dzięki temu jest odporny na wszelkie formy trakcji. Ze względu na swoją konstrukcję nie wymaga konserwacji.

Konieczna jest jednak jego wymiana, zwłaszcza po pewnym okresie użytkowania. Według producenta, przed wymianą części należy przejechać około 10 000 km. W rzeczywistości, po przejechaniu 6000 km, zaleca się sprawdzenie części przed jej całkowitą wymianą po przejechaniu 10 000 km. Nie ma potrzeby czekać, aż ulegnie uszkodzeniu. Jeśli tak się stanie, ryzyko może być bardzo wysokie. Na przykład może dojść do uszkodzenia silnika. Nessycar może pomóc Ci wymienić pasek wariatora.

Chciałbyś wymienić części w swoim VSP, a w szczególności pasek wariatora? Nessycar jest tam dla Ciebie. Oferowane przez nas artykuły pochodzą bezpośrednio od producenta. Są one impregnowane własną technologią producenta i mają za zadanie przywrócić Twojemu pojazdowi dawną witalność. Nie wahaj się zaufać Nessycar!

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75