Kategorie

Dwucylindrowy Kubota
 (74 produktów)
Showing 1 - 74 of 74 items

Dwucylindrowy silnik Kubota

Szukasz nowej części do dwucylindrowego silnika Kubota? Jesteś we właściwym miejscu. Strona dwucylindrowa Kubota to silnik wybrany przez Aixam za jego nienaganny design i niezawodność, której nie trzeba już udowadniać. Tu znajdziesz części do silnika kubota dwucylindrowego Z402, Z482 i Z602. Co wyremontować swój samochód bez licencji w niskiej cenie!

Części do każdego modelu Kubota z silnikiem dwucylindrowym

Jeśli chodzi o części do silników dwucylindrowych Kubota, należy pamiętać, że nie istnieje tylko jeden model. W Nessycar sprzedajemy części do trzech najpopularniejszych modeli:

  • Kubota Z402 z dwoma cylindrami: jest to model z silnikiem wysokoprężnym chłodzonym wodą o pojemności 402 cc;
  • dwucylindrowy Kubota Z482: jest to model o pojemności 482 cm3 bardzo podobny do Z402;
  • dwucylindrowy Kubota Z602: ten dwucylindrowy silnik jest mocniejszy o 602 cm3 i zazwyczaj montowany w modelach Aixam 4-miejscowych.

Istnieje wiele wspólnych części dla modeli Z402 i Z482. Ponieważ ich główną różnicą jest pojemność skokowa, należy zwrócić uwagę na dobór odpowiednich pierścieni, tłoków i uszczelek. Z drugiej strony, z reguły można znaleźć te same czujniki i pompy. Możesz polegać na opisie: podajemy referencje silników kompatybilnych z każdą częścią.

Jeśli nie znasz modelu swojego silnika, to jest to bardzo proste. Informacje na ten temat można znaleźć w oryginalnej dokumentacji lub w dowodzie rejestracyjnym samochodu (kubatura jest podana w kategorii P.1). Wreszcie, na silniku zamontowana jest również tabliczka producenta z odnośnikiem. Jeśli chodzi o mocowania silnika, są one różne dla różnych silników, ale także dla różnych modeliAixam. Dlatego znajdziesz na opisie, modele samochodów bez licencji kompatybilne.

Oryginalne części: gwarancja jakości

Wiemy, że czasami rozczarowujące jest otrzymanie tak zwanej "adaptowalnej" części, która nie odpowiada oryginalnym wymiarom. Dlatego wolimy oferować Państwu oryginalne części, ponieważ w Nessycar lubimy przede wszystkim zadowolenie naszych klientów. Niezależnie od tego, czy chodzi o materiały eksploatacyjne (kieszenie uszczelniające, świece zapłonowe, pierścienie tłokowe itp.), czy o części silnikowe (zawory, wtryskiwacze, tłoki itp.), nasz katalog składa się głównie z części producentów. Jeśli części te pochodzą od innego dostawcy, przed dodaniem ich do katalogu upewniamy się, że są one w pełni kompatybilne.

Rodziny części silnikowych dla Kubota Bicylinder

Na tej stronie znajdziesz różne części do Twojego silnika Kubota, a mianowicie :

  • Uszczelki: uszczelki skrzyni korbowej, uszczelki pompy oleju, o-ringi (lub uszczelki gąbkowe), uszczelki pompy wody... ;
  • węże: węże chłodzące ;
  • akcesoria: korki spustowe i wlewowe, manometr, sondy;
  • Podpory: podpora alternatora, podpora rozrusznika, podpora silnika i oczywiście cichy blok;
  • pompy: pompy do wody, pompy do oleju napędowego.
100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75