Kategorie

Wsparcie silnika i skrzyni biegów
 (76 produktów)

Wsparcie silnika i skrzyni biegów

Silnik jest jedną z głównych części Twojego samochodu. Odgrywa on istotną rolę w procesie rozruchu samochodu. W celu ułatwienia konserwacji i naprawy pojazdu, silnik jest przechowywany w uchwycie. Jeśli uchwyt silnika samochodu bez licencji jest uszkodzony, należy go jak najszybciej wymienić.

Rola i przydatność mocowania silnika

Mocowanie silnika jest niezbędnym elementem wyposażenia w przemyśle motoryzacyjnym. Z reguły jest on używany do napraw pojazdów. Niektóre czynności konserwacyjne lub naprawcze można wykonywać tylko przy zamontowanym silniku. W tym przypadku konieczne jest "usunięcie" silnika (proces wyjmowania silnika z samochodu) i przechowywanie go ostrożnie w uchwycie. Ułatwi to obsługę i pracę przy pojeździe bez uszkodzenia tej ważnej części. Nie należy jednak mylić uchwytu silnika z innymi narzędziami, takimi jak dźwig do podnoszenia. Ten ostatni jest zwykle używany do demontażu silnika z pojazdu. Mocowanie silnika służy tylko do podtrzymywania silnika.

Jak działa mocowanie silnika?

Istnieją różne rodzaje mocowań silnika. Ogólnie rzecz biorąc, większość modeli składa się z trzech zasadniczych części, a mianowicie:

  • Podstawa z kółkami, która pozwala na łatwe przemieszczanie stojaka;
  • Pionowe ramię do podnoszenia silnika na wysokość idealną do pracy przy nim;
  • Gramofon, instrument, który może się obracać na pionowym ramieniu.

Każdy z tych elementów odgrywa rolę w działaniu uchwytu. Ponieważ płyta obraca się na ramieniu, możliwe jest obracanie silnika przymocowanego do wspornika. Ułatwia to dostęp do dolnej części silnika. Teraz, gdy wiesz, jak działa mocowanie silnika, można uzyskać to narzędzie. Ale który z nich należy wybrać?

Kupno mocowania silnika: kilka wskazówek

Zakup uchwytu silnika może być dość skomplikowany. Ze względu na delikatny charakter jego funkcji, musi być wybierany z rozwagą. Lepiej jest wybrać solidną i przede wszystkim wytrzymałą część, akcesorium, które może utrzymać ciężar różnych typów silników samochodowych.

Nie wszystkie modele stojaków są takie same. Wybierz więc wzór, który Ci odpowiada! Oferowane przez nas przedmioty to wybór najlepszych stojaków dostępnych obecnie na rynku. Są one nie tylko dobrej jakości, ale również stanowią doskonałe połączenie wytrzymałości i solidności. Jeśli więc szukasz mocowania silnika, nie wahaj się i wybierz z naszej oferty! Z pewnością znajdziesz odpowiednią część dla siebie, ponieważ Nessycar jest specjalistą w dziedzinie samochodów bez licencji. Złóż zamówienie teraz i ciesz się wieloma korzyściami!

100% bezpieczna płatność
Płatność w 4X bez opłat
Dostawa 24h do 48h w całej Francji
Bezkonkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji
30% taniej niż u konkurencji
Zamówienie telefoniczne
Monday to Friday from 9am to 12:30pm and from 2pm to 6pm
01 69 88 34 75