Kategorie

Części używane

Części używane vsp

Strona samochody bez prawa jazdy są obecnie dobrym sposobem na ćwiczenie jazdy po drogach i różnych manewrów z kierownicą. Są to samochody o stosunkowo niewielkiej mocy, ale działają tak samo jak duże samochody. W rezultacie, podobnie jak w przypadku tych ostatnich, niektóre z ich części ulegają z czasem zużyciu. Następnie należy je wymienić. Aby zaoszczędzić pieniądze na nowych częściach, idealnym rozwiązaniem jest zakup w pełni sprawnych części używanych. Części te pochodzą z pojazdów, które zostały już wycofane z eksploatacji lub nie są już używane. W tym dziale Nessycar oferuje Państwu wszystkie rodzaje części zamiennych do wszystkich marek samochodów bez prawa jazdy.

Znajdź wszystkie rodzaje używanych części do samochodów bez licencji

Nessycar daje Ci dostęp do szerokiego repertuaru używanych części do Twoich samochodów bez licencji. Podzielone na kilka kategorii, te używane części są prezentowane w następujący sposób.

 • Bodywork Obejmuje on wewnętrzne i zewnętrzne panele drzwi i klapy tylnej Państwa nielicencjonowanych pojazdów.
 • Przekładnia i wał Cardana Kategoria ta obejmuje klucze, uszczelki obudowy i inne części, które tworzą skrzynie biegów, wały kardana, osie odwracające kierunek obrotów itp.
 • Grzejnik Kategoria ta obejmuje węże, termostaty, wentylatory i inne.
 • Podnośnik, kołyska, podwozie Amortyzatory, osie i wszystkie inne części, które zapewniają stabilność Twojego samochodu na podłożu są dostępne z drugiej ręki w Nessycar.
 • Przełącznik ściemniacza Znajdziecie tu Państwo używane napędy i związane z nimi paski.
 • Części silnika i cichy blok Są to świece zapłonowe, pompy, uszczelki głowicy cylindrów i inne części silnika. Nessycar oferuje również kompletne silniki używane.
 • Oświetlenie i reflektory Są to różne elementy składowe systemów oświetleniowych. Są one dostępne z drugiej ręki.
 • Hamulce i akcesoria Znajdź używane klocki hamulcowe, tarcze, zaciski i inne akcesoria hamulcowe.
 • Elektryczność i bateria Znajdź łatwo używane alternatory, cewki, akumulatory i inne części do samochodów bez prawa jazdy.
 • Kable i cylindry Nessycar oferuje Państwu tutaj kable do akceleratorów, liczników i innych, jak również używane cylindry.
 • Wydech Znajdziesz tu również używane części układu wydechowego.

Części zamienne dostępne dla wszystkich marek

Nessycar oferuje Państwu używane części od największych producentów samochodów bez licencji. Części do swoich pojazdów znajdą Państwo u marka Aixam, Jdm, Chatenet, Microcar i innych. Nessycar bierze pod uwagę markę i model Twojego samochodu bez prawa jazdy, aby zaoferować Ci najlepsze części odpowiadające tym parametrom.

Różne powody, dla których warto kupić używane części od Nessycar

Sklep Nessycar gwarantuje pochodzenie i jakość oferowanych przez siebie części używanych. Nessycar ma również dobrze przemyślaną politykę cenową, dzięki czemu możesz nabyć używane części po najlepszych cenach. Często przeprowadza promocje, aby uczynić oferowane przez siebie części jeszcze bardziej dostępnymi. Nessycar oferuje również łatwe opcje płatności z możliwością spłaty w 4 ratach bez opłat.

Więcej